Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valtozni akarok de mit tegyek?

Valtozni akarok de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18/F vagyok, esti suliba jarok , kedd-csutortok , es a szemelyisegem az az igazi buli allat tipus :/ Az elmult 3 honapban a sok szabad ido miatt a haverokkal mindig ittunk semmi baj nem volt csak 2-3 olyan eset amikor semmire se emlekeztem es csinaltam par hulyeseget de szerencsere meg lettek oldva:) a kerdes annyi hogy mivel megszoktam ezt az eletmodot , de mivel valtozni akarok hianyozna a sok buli/ivas es hogy ezt a szakaszt hogy zarjam le hogy nehogy ujra elkezdjem ezt az eletmodot ?:( Rendbe szeretnem rakni az eletem de nem akarok teljesen lemondani a bulikrol :/ Koszi a valaszt:)

2014. szept. 21. 04:11
 1/3 anonim válasza:

Szia

Én szerintem úgy csinád hogy: Ugye te ha úgy nézzük akkor függő vagy szóval probálj ne elmenni pl:kedden ezt csináld 3 hétig és utánna márcsak 2 hetente kedden tehát 1 héten ne másodikon igen és verd ki ezt a fejedből de azért majd ritkán meny csak el bulikba de tényleg csak ritkán tudom h ez nehéz de ki kell verned ezt a fejedből akár menyire is nehéz de kell lépned reméleem tudtam segíteni :) sok sikert :)

2014. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd abba.
2014. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp se azt, hogy tőlünk vársz segítséget. Ez a te ügyed, csak te magad tudsz rajta segíteni. Rázd gatyába az önuralmadat, aztán állj ellen a kísértésnek.
2014. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!