Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, az osztálytársaim...

Mit tegyek, az osztálytársaim beszólnak? (lent)

Figyelt kérdés

Igaz,nem nagyon vannak barátaim az osztályból,csak 1-2 ember akivel néha beszélek,de nem fogok megváltozni azért hogy innen is legyenek barátaim.

Tegnap is megkérdezte egy lány tőlem hogy miért van hogy mindenkinek szép szeme van az osztályból csak nekem nem? (egyébként ez nem igaz mert szép szemem van,de egyébként meg mi a franc köze van hozzá).

Meg beszólt a telefonomra hogy van-e egyáltalán wifi benne,és hogy a nagyanyánnak van ilyen.Nokia 301-em van amúgy,nincs bajom az okostelefonokkal,volt már nekem is,lehetne most is,de egyszerűen elvagyok ezzel a telefonnal,nincs szükségem másikra most.



2014. szept. 25. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nyomikkal nem kell foglalkozni. Egy egyszerűen le lehet őket építeni egy-egy frappáns beszólással.
2014. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem mentél ma suliba? O.o
2014. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De igen,jöttem suliba.
2014. szept. 25. 10:01
 4/11 anonim válasza:

Ma is beszóltak?

Am meg figyelj órán :)

2014. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" miért van hogy mindenkinek szép szeme van az osztályból csak nekem nem? "


Megkerdezhetted volna hogy miert van az hogy mindenkinek van agya az osztalyban csak neked nincs.

2014. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sz@rj a fejükre! (Lehetőleg ne szó szerint :D )
2014. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gyerekes viselkedés egy gyerektől. majd ha nagyobb lesz rájön,hogy hogy kell viselkedni , ha nem ,abból lesz a tájparaszt :D
2014. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni az ilyenekkel. Abszolút primitívek az osztálytársaid, kedves kérdező. Ők azon kategóriája a társadalmi rétegnek, akik nem tudják elképzelni az életet okostelefon, facebook és hasonlók nélkül, még az iskolában sem!


Rájuk se ránts! ;) (Amikor szekálnak valami miatt, akkor ne is reagálj, nézz meredten magad elé, mintha levegőnek néznéd őket.)

2014. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

4.Ofővel volt óránk és szabadfoglalkozás volt.:D

Ma nem szóltak be,de hát ez is ritka...


Hát próbálok nem foglalkozni velük,de mégis eléggé elrontja a kedvemet a beszólogatás...

2014. szept. 25. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Zenelejátszó/telefon+füles ;)
2014. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!