Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim beszólnak amiért "sokat eszek? "

Figyelt kérdés
Reggel 7-től du. fél4-ig a suliban vagyok, arra viszek 1 szendvicset meg egy müzliszeletet, és folyamatosan beszólnak, hogy " te mennyit eszhheel?" de olyanok, akik tényleg nagyon sokat esznek. Tudom, hogy nem nagy dolog, de iszonyatosan idegesítő.. Azért hihetik, mert lassan eszek és így soknak tűnik, de nem tök mindegy nekik amúgy is?!
2014. márc. 30. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Tojd le. Reggel héttől du 4-ig egy szendó meg egy müzliszelet még kevés is.

Valószínűleg idegesíteni akarnak, vagy szégyenérzetet kelteni benned. Vannak ilyen emberek, akik ettől többnek érzik magukat. Tényleg ne törődj velük.

2014. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na én meg azt kérdem miért csak ennyit eszel? :) kevésnek tűnik...Mindig lesznek ilyen idióták akik abban lelik örömüket ha a másikat piszkálják,de te ne reagáljál rájuk aztán abbahagyják.
2014. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid nyilván szarkasztikusan értik. Azt, hogy " milyen sokat eszel !? " szokták mondani olyan személyeknek is, akik éppen hogy keveset esznek, de már annyira nyilvánvalóan keveset, hogy automatikusan rájön mindenki, hogy ironikus értelemben van mondva.
2014. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el az illetőnek, hogy ha mindenáron kötözködni akar, akkor egyeztetnetek kell egy másik időpontot, mert most nem érsz rá.
2014. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!