Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak az osztálytár...

Miért piszkálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mikor bemegyek az iskolába egyből elkezd az egyik velem csúfolodni hogy homokos, homár stb ráadásul dobál az órán és most nem tudom mit tegyek

2013. nov. 10. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2013. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csókold szájon :O
2013. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most egy emberről van szó,vagy többről?


Amúgy szerintem ne foglalkozz vele.Bunkó idióták,ennyi.

El tudnám képzelni,hogy poénból csinálják.De ha az is az oka,akkor is bunkóság,mivel ez számodra sértő,és ami sértő valaki számára,az már nem poén.

2013. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl kevés az információ, ennyiből mi sem tudjuk az okát. De ha csendes vagy, akkor meg is van az ok. A csendeseket mindig piszkálják... :(
2013. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mik az erőviszonyok? Mert ha csak a szája nagy, akkor rendezd le / dobálj vissza / keresd meg a gyenge pontját / stb.


Addig buli csak a szekálás neki, amíg nem adod neki vissza.

2013. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig csendes voltam, de ha valaki kötözködött (elég sokszor előfordult) határozottan szóltam vissza, ne gúnyolódj vele nem úgy értem, finoman de határozottan küld el a p*csába. Ha halgatsz az a legrosszabb, tudom hogy nehezedre esik, de megunja egy idő után.
2013. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy piszkál mindenki ha felhoz ilyen hülyeségkeket akkor a többi fiú is elkezd piszkálni
2013. nov. 11. 11:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Akartam máik iskolába menni de a szüleim nem engedik és mondták bírjam ki ezt a pár évet de nem bírom egyszerűen már össze zavarodtam nagyon már iskolába sincs kedvem menni komolyan.
2013. nov. 11. 20:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek :(
2013. nov. 11. 21:12
 10/10 Snowboard válasza:
51%
Engem kurv$ra szekàlnak menjek ben öljem meg ōket?öljem meg magamat?mert màrt mind a kettōre gondoltam nem még most is piszkàlnak de az eggyik nap màrt megint belémrúgtak na ok ennyi volt ugy bebasz$am neki hogy összeroskadt de még mindig piszkàl szóval ez nem volt megoldàs vagy tàmadj vissza szóval vagy kussol és mikor hazamész nyomtasd ki a pofàjàt menj ki a kertbe vagy ahovà tudsz rakd fel valahovà és bottal pl ugy ba$z szét a pofàjàt hogy jól essen.
2014. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!