Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti a párotok előtt mertek...

Ti a párotok előtt mertek böfögni vagy egyéb illetlen hangokat produkálni? :D Ha igen, mennyi idő után kezdtétek el?

Figyelt kérdés

Egy lentebb lévő kérdés ihletett meg. Eszembe jutott róla, hogy én a barátnőm előtt sem böfögni sem f*ngani nem merek, ha ott van, pedig már három éve vagyunk együtt. Ez normális?


Pedig nagyon gyors az emésztésem, és rengeteget kell f*ngnaom :D Amikor a barátnőmmel napokig vagyunk együtt, akkor az nekem tiszta szenvedés. Ilyenkor mindig éjjel sunnyogok ki a wc-re és olyankor percekig tart a tűzijáték. Gondoltam már arra, hogy hagyom a beleimet előtte is természetesen működni és nem tartom vissza a hangokat, de ezt olyan kínos elkezdeni.


Aki mert a párja előtt "hangoskodni", az hogyan kezdte el? :D Kínos volt vagy vicces?



2014. szept. 26. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

A volt párommal egymás előtt fingtunk és böfögtünk, majd jót nevettünk rajta. Szerettük egymást, és igyekeztünk mindig az élet vicces oldalát nézni.


Leszbikus

2014. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Büfögni simán, fingani meg sunnyogva :D néha kijön egy hangos is, de mintha nem is vennénk észre.
2014. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nalunk ez nem problema,inkabb mint az orvos.beszeld meg vele
2014. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Látszik, hogy péntek d.u. van, jelennek meg a kretén kérdezők szépen lassan, de biztosan :D :D A lábszagról mikor fog valaki feltenni egy kérdést?
2014. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mégis mitől kreténség???
2014. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a dolgokat kulturáltan is el lehet végezni - halkan, csukott szájjal böfögsz, kezed a szád előtt, satöbbi...
2014. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak nem biztos, hogy volt párja még, azért nem érti :)


Amúgy pedig lehet, tényleg hülyeség a kérdés, de sztem mégiscsak létező probléma, ezért kíváncsi voltam a véleményetekre. Ez egy anonim oldal, miért ne beszélhetnénk meg az életnek ezt a vetületét is?


Amúgy böfögni természetesen én is kulturáltan szoktam, nem ordítok bele senkinek a képébe.


Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 26. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"halkan, csukott szájjal böfögsz, kezed a szád előtt"


Finogni is csak halkan, csukott sеggel, kezed a vаlаgad előtt...


És nagyon fontosch: büfinél és pukinál is a sűrűje bent maradjon!!!!44!!4!

2014. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Fingani is lehet kulturáltan, halkan... rengeteg férfinak is sikerül. Ha neked nem, valószínűleg egészségügyi problémáid vannak, vagy nem kéne reggel-délben-este chilis babot enned...
2014. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem nem ember az, aki nem tud jó hangosakat rottyantani. Mi az már? Én, ha kimegyek a wc-re, kívülről mindig azt hiszik, hogy tűzijátékot és pedárdákat durrantgatok. Egyébként amikor kolis voltam, másnál is ez volt. Egy fiúnál sztem ez a természetes, hagyjatok már engem a lányos halk pukikkal.


És szerintem a házasságokban is a nő előbb-utóbb megszokja a hosszú évek során, hogy a férje néha durrantgat egyet. Nem tudom elképzelni, hogy pl. 10 év házasság után még szégyelljék ezt egymás előtt :D Ugyan már, ez teljesen életszerűtlen lenne...


A kérdésem inkább arra irányul, hogy hogy kell ezt elkezdnei :D Mert én még égőnek érzem és a barátnőm is...


De amúgy micsoda téma ez :D Bár még mindig kulturáltabb erről beszélgetni, mint a politikáról.

2014. szept. 27. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!