Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mikortól kezdtetek el...

Ti mikortól kezdtetek el Csókolom helyett Jó napot kívánokkal köszönni? L/20

Figyelt kérdés
Ha idegennel találkozok akkor mindig Jó napot kivánokkal köszönök, viszont ha egy olyan emberrel találkozok akit már kiskorom óta ismerek olyan furcsa, hogy ennyi idősen is azt mondom, hogy Csókolom. Viszont furcsa lenne innentől azt mondani, hogy Jó napot kívánok.

2014. aug. 28. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Idősebb nőknek(akiknek nem Szia/heló) azoknak csókolom,jó napot csak a férfiaknak.
2014. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek jó napot mondok, így nem kell figyelnem milyen nemű/mennyi idős. 14 évesen.
2014. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem tudom, mikor kezdődött, de még mindig hajlamos vagyok csókolommal köszönni. :D

Bár általában csak annyit mondok, hogy 'napot.

2014. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor gimnáziumba mentem. Igazából mindig is utáltam a csókolomozást, így nem esik nehezemre mindenkinek "jó napot"-tal köszönni.
2014. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem köszöntem csókolommal. 17l
2014. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13 éves koromtól kb.
2014. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Gimnáziumtól kezdve. Ott már az járta, hogy a tanároknak is így köszönünk.


Hiába furcsa eleinte (minden változás furcsa, igen), de egyszer csak fel kell nőni. Húszévesen meg már főleg ideje lenne.

2014. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig jó napot-tal köszöntem, aztán elmentem Magyarországra középiskolába és ott megtanítottak, hogy ez illetlen és hogy jó napot KÍVÁNOK-kal kell köszönni. Úgyhogy azóta úgy köszönök.
2014. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!