Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult, hogy...

Veletek is előfordult, hogy gyakorin levélben fenyegettek illetve, elküldtek melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Egy teljesen normális kérdésért persze, vagy kommentért.
2014. szept. 28. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Privát levélben nem, de hozzászólásban lehurrogtak. Az a baj, hogy sokan itt nem a másik véleményére kíváncsi, hanem azért teszi fel a kérdést (amely sokszor provokálóak másoknak), hogy megerősítsd a válaszoddal pl: kövér nők.
2014. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ler.ibancoztak, mert tampont használok, volt aki szexuálisan próbált zaklatni, volt aki egy válasz miatt anyázott, mert ő nem úgy gondolta. Az ilyeneket letiltom.
2014. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg hát, kaptam már olyan primitív, értelmetlen leveleket. Volt hogy a kérdezőnek nem tetszett a válaszom, vagy valaki szívére vette a dolgot.


Tény hogy néha nem a legfinomabban fogalmazok, és erre szeretnek úgy reagálni hogy "mit pofázol kisfiú én mérnök-orvos-űrhajós-titkos ügynök vagyok, te nekem ne pofázzááááá!!!", közben süt róla hogy egy utolsó képzetlen tuskó.


Meg van a végképp primitív, aki csak anyázik, az olyat meg csak sajnálni tudom, mert értelmes ember képes érvekkel, önálló véleménnyel meggyőzni engem, neki viszont ilyenek nincsenek.

2014. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, az elején még visszaírtam, de aztán egyre csúnyábbakat írt. Ma már tiltom a felhasználót az első csúnya szónál.
2014. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De ja, az sokkal tipikusabb, hogy a kérdező áll neki hőbörögni, mert nem választ vár, csak megerősítést.


Mindennapos dolog, hogy feltesz valami hülyeségről kérdést, 10-en írnak neki értelmes de negatív választ, 1 meg adja alá a lovat, aztán a kérdező meg válaszol hogy "annak az egy embernek köszönöm, a többieknek meg a k..va anyját"....nagyjából ez a színvonal.


De kedvenc válasz amit olvasok a "Szerintetek...?" kérdésre a "Nem ilyen válaszokat vártam".

2014. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért zaklatott egy ember mert azt hitte én vagyok Dancsó Péter, olyanokat írt hogy csaltam az Ice Bucket Challengebe mert meleg vízet használtam, meg hogy lefizettem egy csajt 1000 forinttal hogy szivasson meg egy fiút :D
2014. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Óh jaj, naponta többször is. Már mai is kaptam egy "kedves" üzenetet.

Bàr előfordul, hogy jogos, de többnyire ok nélkül küldenek el a $&#@&. :D

Én szeretem őket és ezt közlöm is velük. Itt vezetik le a feszkót. :)

2014. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Persze, előfordult már. Például egyszer az volt a kérdés, hogy "Ezt a cipőt mezítláb szokták hordani? Nem kényelmetlen?" és be volt linkelve egy szár nélküli tornacipő. Odaírtam, hogy a Húgom balerinacipőhöz való kiszoknival szokta felvenni, erre kaptam egy üzenetet, hogy "Húgod egy ostoba lotyó." Na, szerinted ez mire volt jó?


Régebben az "Állatok"-ban megkérdeztem, hogy mások cicájára is rájön néha az ötperc, amikor le-föl rohangál, nyervog, borzolt farokkal és pár perc múlva abbahagyja? :D Kaptam egy üzenetet, azzal, hogy "Úgy vágnám ki a mocskos dögöt, hogy nyakát törje. Minek tartod a lakásban?" Most mi köze van hozzá? Tök normálisan kérdeztem, ráadásul viccesnek tartom, amikor ilyet csinál a cicám :D


De a legtöbbször perverz majmoktól kapok üzenetet, akik egyből azzal jönnek, hogy "Mutatsz képet?" "Akarsz ismerkedni? 17F". Ebben az a legviccesebb, hogy volt már nem egyszer, hogy olyan válaszom megjelölésével jött az üzenet, amiből ki sem derül, hogy egyáltalán milyen nemű vagyok :'D


Volt egy felhasználó, aki többször írt nekem (akkor még észre sem vettem a tiltó gombot) és mindannyiszor mocskos perverz dolgokat, aztán egyszer azt írtm neki vissza, hogy abbahagyhatja már, mert borzasztóan unalmas ezeket a kreatív dolgokat olvasgatni. Erre megkaptam, hogy h.lye p.csa vagyok, meg mit hisztizek (nem hisztiztem, holt nyugodtan tudok elküldeni embereket úgy a fenébe, hogy egy darab trágár szót sem használok) és rohadjak meg. Köszi (y)


Szépen gyarapodik a tiltott felhasználók listája...

2014. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

#3 válaszoló.

A "mérnök-orvos-űrhajós-titkos ügynök"-ön nagyot nevettem :'D

Előző voltam.

2014. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!