Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát kérdésem lényege az lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbi0019 kérdése:

Hát kérdésem lényege az lesz h meg fenyegettek h elterjeszt rólam egy csávo egy intim videót és h mit tehetek de a történet is fontos elolvasni!?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz de próbálom a lényeget írni Na az a lényeg 1 éve meg ismertem egy buszsofőrt, azt mondta felesége van de szeretne velem kavarni, szexelni vele én bele is mentem mert helyes volt. Majdnem minden héten egyszer mentem hozzá este, azt mondta ilyenkor felesége bnőjénél alszik! Sokszor nagyon lekezelő volt velem meg sokszor volt h vége de végül nem! Kapcsolat elején csinált rólam egy intim videót aminek nagyon nem örültem de sajna akkor nem tudtam mit tenni! Na aztán március fele mondta elköltöznek már esténként nem ért rá utána azt mondta felesége már nem alszik bnőjénél! Nappal és jóval ritkábban volt szex. Aztán egyszer láttam egy másik nővel mondtam ki ez a nő tán más elkezdte hogy befestette a haját és ne nézzem hülyének ő a felesége! Aztán folytatodott a kapcsolatot de túl sokat volt velem szemét és elegem lett beárultam a nőjénèl és kiderült nem is a felesége meg ők csak március óta vannak együtt.! Nő velem rendes volt de aznap később elmondta a férfinek h ott jártam a férfi azóta többször megfenyegetett h a videót rólam elterjeszti, a Facebookon valami rosszat híresztel rólam meg h vigyázzak a sötét utcákon! Suliba járok úgyhogy elég baj lenne ha elterjesztene rólam bármit mint pl a videót! Szerintetek mit tegyek fel lehet őt jelenteni? Én úgy tudom h feljelenteném akkor kirúgnák mivel buszsofőr és ha eljárás van ellene nem néznék jó szemmel magyarán a munkájába is kerülhetne vagy nem?! És mondta h a nő imádja nem lett vége de ha nem lett vége miért haragszik ennyire? , meg akkor feljelenhetem h videót akar rólam elterjeszteni?

2014. júl. 19. 00:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sürgősen találj valami hobbit, hogy ne az legyen az egyetlen szórakozásod hogy házas pasik farkát polírozod.


Viccet félretéve, ha tényleg tejeszti a videót, meg fenyeget, akkor feljelentés

2014. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A Föld nevű bolygó megérett a pusztulásra. Zombik, őt egyétek!

Viccet félretéve, fenyegesd vissza. Neked is "vannak barátaid", szóval ő is vigyázzon.

17L

2014. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Na melyik a kedvenc gyümölcsöm? :D
2014. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sürgősen találj valami hobbit, hogy ne az legyen az egyetlen szórakozásod hogy házas pasik farkát polírozod.

És ez nem vicc.

2014. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát nem ez volt a célom hogy házas pasikra utazzak ő szedett fel de a mostani nője azt mondta lehet nem is volt neki felesége! Meg kiderült annyit hazudott nekem meg a mostani nőjének de azt mondta a nő ezek ellenère is vele maradt én biztos dobtam volna helyébe a csávót..
2014. júl. 19. 01:05
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Vagyis ha valaki helyes, akkor te szétrakod neki a lábad, mert miért is ne? xD Nem elég, hogy ribi vagy, mellé még gerinctelen is... Tudok gratulálni... Most meg nyivákolsz, hogy jajj, te nem úgy akartad. :D
2014. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De te annyira, de annyira ellenkeztél. :D
2014. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"ő szedett fel"


Te valami kib-szott rongy vagy, amit csak úgy felszednek?

2014. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarom védeni a kérdezőt, de azért vissza lehetne venni a stílusból, nem épp rózsás a helyzet amiben benne van, én drukkolok neki hogy kijöjjön belőle és egy életre megtanulja a leckét.
2014. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. én 12 évesen a játszón labdáztam, 14-15 évesen tanultam, 16-17 évesen suli mellett dolgoztam, ha volt plusz lehetőség, és oda adtam a pénzt anyukámnak, mert szegények voltunk, és randiztam, persze, de a komoly kapcs azt jelentette, 2-3 hónapja járunk, és már bemutatott minden haverjának. 18 évesen kezdtem szexelni, fél év járás után, és több éves kapcsi lett belőle.

Videó? buszsofór? Szánalmas. Baromi mélyre süllyedtél kislány, és kérdés, megjön-e az eszed, vagy maradsz ilyen agyhalott.

Nem bántani akarlak, csak nyisd már ki a szemed, mi vagy, valami lábtörlő? Ja, nő? Akkor viselkedj is úgy.

Lehet lehúzni, ha fáj az igazság.

2014. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!