Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora pofátlanság egy...

Mekkora pofátlanság egy nőtől, ha a volt férjéhez megy sírni, mikor meghalt az, akiért elhagyta?

Figyelt kérdés

Én az exférj vagyok és nem tudom, hogy miként volna jó kezelni a helyzetet. Még nem találkoztunk, csak telefonon beszéltünk, de szeretné nekem kiönteni a lelkét. Azt mondja, hogy azért hozzám fordul, mert nem is volt különösebb baja velem, azon kívül, hogy nem szívből szeretett, csak mint embert és ha a válást is méltósággal viseltem, akkor most is bízhat bennem. Mélységesen felháborít ez a gesztus, ráadásul a párom is féltékenykedni kezdett, de emberileg muszáj megértenem, hogy tragédia érte, még ha nem is érdekel.

A lényeg, megmondhatom neki a véleményemet róla, vagy szépen küldjem el?


2014. szept. 30. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ. Alaphangon sz@rkeverő nő?

Lehet nincs senkije akihez fordulhat.

Ennek ellenére szerintem küld el, van elég probléma az életben, nem kell külön keresni őket.

2014. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki, hogy sajnálom, ami történt, együtt érzek vele, de nem én vagyok a megfelelő ember, akinek kiöntheti a lelkét. Megmondanám, hogy nekem fura helyzet lenne, mert már nem tartozunk össze, és biztosan van olyan, aki nálam közelebb áll hozzá, pl. a családja, barátai.

Egyébként ha nem is pofátlanság, de fura, hogy pont neked akarja kiönteni a lelkét.

2014. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szépen küld el, ne okozz neki több bánatot, még akkor sem ha megérdemelné. Azzal csak magadat alacsonyítod le.
2014. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi történt vele ebben a két évben, de sajnos őt ismerve reális, hogy én vagyok a leginkább beszélgetésre alkalmas ismerőse ilyen témában, de ezt már nem érzem emberi kötelességemnek.
2014. szept. 30. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen annyit mondanék, hogy nagyon sajnálom, ami történt, együttérzek, de ne haragudjon, nem én vagyok az az ember, akivel ezt meg kellene beszélnie és nem is szeretnék az lenni. Felejtsük el és hagyjuk egymást békén szépen a továbbiakban.

Lehet, hogy nincs kivel ezt megbeszélnie, de tényleg furcsa, hogy pont hozzád fordult.

2014. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A határt neked kell meghúzni, más nem fogja helyetted. Jó, egyszer beszélek vele, mert tragédia történt, de ha már egyszer beszéltünk, miért ne beszélhetnék vele még egyszer...közben a párod egyre féltékenyebb lesz, hogy a más baja, igénye előrébb való, mint az övé. Itt azt kell mérlegelni szerintem, ki a fontos neked, és ha látod előre a forgatókönyvet, miért mész bele újra, még mindig? Ez egy jó lehetőség a lezárásra, a tovább lépésre, ha az szeretnéd. (Tekintve, hogy még mindig talált hozzád egy csatornát, és olyannyira foglalkoztat, hogy még egy kérdést is kiírtál miatta.) Sok sikert!
2014. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én porig aláznám. Tőlem ne akarjon semmit az akinek nem voltam elég jó. Ez tipikus női húzás, nem kellesz neki, de azért kihasználna amikor sz.rban van. Egyszerűen felháborító, hogy mennyire pofátlanok tudnak lenni a nők.
2014. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érted te a dolgod, ne legyél lábtörlő. Zavard el a fenébe.
2014. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkije akivel beszélhetne én meghallgatnám.

Hasonló helyzetben biztos ő is meghallgatna.


Ne küld el, megértem hogy nem akarsz vele beszélni de teljesen össze lehet törve és ha nem tud beszélni senkivel kárt tehet magában,amit én a helyedben nem hagynék hiszen egykor szeretted

2014. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, az előzőnek igaza van. Hallgasd meg, de tudasd azért vele, hogy mi az ábra.
2014. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!