Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora pofátlanság egy...

Mekkora pofátlanság egy nőtől, ha a volt férjéhez megy sírni, mikor meghalt az, akiért elhagyta?

Figyelt kérdés

Én az exférj vagyok és nem tudom, hogy miként volna jó kezelni a helyzetet. Még nem találkoztunk, csak telefonon beszéltünk, de szeretné nekem kiönteni a lelkét. Azt mondja, hogy azért hozzám fordul, mert nem is volt különösebb baja velem, azon kívül, hogy nem szívből szeretett, csak mint embert és ha a válást is méltósággal viseltem, akkor most is bízhat bennem. Mélységesen felháborít ez a gesztus, ráadásul a párom is féltékenykedni kezdett, de emberileg muszáj megértenem, hogy tragédia érte, még ha nem is érdekel.

A lényeg, megmondhatom neki a véleményemet róla, vagy szépen küldjem el?


2014. szept. 30. 17:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, hogy a barátnőm féltékenysége miatt nem éri meg beszélnem a volt feleségemmel.
2014. okt. 2. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!