Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van ha a barátnőm állandóan...

Mi van ha a barátnőm állandóan cse szeget hogy fogyjak le? 15/L

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm kiskorom óta de mostanában meg tudnám folytani. Van rajtam egy kis felesleg belátom és dolgozom is rajta de mióta egyszer javasolta hogy le kéne adnom pár kilót kiállhatatlan lett. Van egy srác aki már régóta tetszik és állandóan azzal piszkál hogyha ilyen duci maradok és nem kezdek el dolgozni az alakomon sose fog megszeretni akár csak egy kicsit se. Folyton mondja a mindenféle fogyókúrás tippeket és sztem kicsit se akarja belátni hogy ez nekem nem megy olyan könnyen. Nem akarok olyan gyorsan lefogyni meg nem is tudnék mert nem akarok koplalni vagy narancsos vattát ledugni a torkomon. Kínkeservesen sikerült már 3 hét alatt 1 kilot leadnom ami persze alig látszik de ő folyton csak azt mondogatja hogy kicsit dundi vagy és pár kilo minusz nem ártana meghogy szép vagyok így is de jobban néznék ki vékonyabban. 15/L

2014. okt. 2. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk fogyjál le, mert kur.vára nem egészséges.
2014. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos, hogy a barátnőd szépnek lásson, fogyj le egy pár kilót! Akkor is, ha csontváz vagy! Lelki szemeimmel látom, hogy legalább 174 cm vagy és minimum 59 kg! Ez rengeteg! Legalább egy XL-es trikót kellene hordanod, hogy időnként a szél felkapjon! Mi nem szeretünk a "csonttal játszani", de ez ne legyen szempont! Csak a barátnődre hallgass! Adj le legalább 8.5-9.3 Kg-ot és akkor a trikó sem kell...
2014. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

sikerült leadnod 3 hét alatt 1 kilót? honnan tudod... lehet hogy csak víz volt, egyáltalán nem fogytál

másrészról egyáltalán nem úgy kell lefogyni hogy vattát dugsz le a torkodon...

minden nap edzeni kell, és diétázni, egészséges kajákat enni, kerülni a zsírt és a cukrokat.. erről ennyit

19/f

2014. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fogyás csak kitartás, és idő kérdése, mindenki meg tudja csinálni, te is megtudod, csak akarni kell.

Kell a motiváció is, ha a külső nem elég akkor ezvan...

Ja, meg csomó mindenért cseszegethet, egyrészt jó belekötni a másikba, de aki ilyen, az valami más komplexusát akarja ezzel elkendőzni, ha a másik problémáin lovagol...

2014. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van..foggyálle 3het alatt egy kilo:DD gratulalok basus fuss dagat fuss,sprtolj es egyel bio egèszseges kajakat,semikep ne koplallj!es sikerulni fog

..

2014. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jólvan hát én feltettem egy kérdést és tanácsokat vártam rá nem b*szogatást de ha ti lennétek az én helyzetembe nemtom mit tennétek. Ha meg értelmes válaszokkal nem tudsz szolgálni inkább me is írj. Remélem kitölthettétek rajtam a komplexusaitokat.
2014. okt. 2. 17:33
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
ez az igazság.. fáj?
2014. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Lefogynék a helyedben. Ezt tenném.
2014. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Úgy látszik, ma nem megy a szövegértés a kedves válaszolóknak, de sebaj! :)


Ha zavar a barátnőd túlbuzgósága, egyszerűen mondd meg neki, hogy köszönöd, de nem kérsz a tanácsaiból a fogyókúráddal kapcsolatban, nem érdekelnek a módszerei, majd te eldöntöd, hogy mennyit és hogyan akarsz fogyni. Majd ha a segítségére lesz szükséged, akkor kérdni fogod. Ennyi az egész.

2014. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hány cm és kg vagy? Egy képet is feltehetsz magadról. (38/N vagyok, úgyhogy nem az vezérel, hogy kiscsajokat akarok nézegetni ilyen-olyan okokból, hanem tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy a barinőd a hülye, vagy tényleg husi vagy.)

Ha csak kis felesleg van rajtad, akkor az nem megy le 3 hét alatt.

Egyél kevesebb szénhidrátot, mozogj vmit, ne igyál cukros üdítőket.

Szép lassan fogyj, a barátnőd meg állítsd le. Legyél határozott, magabiztos.

2014. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!