Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vannak az olyan emberek...

Hol vannak az olyan emberek akik örültek szeretnek élni és nem a telefonjukat nyomkodják miközben beszél hozzá valaki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem.
2014. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
helyes a helyesírásod de nem tudom hol van a hosszú ö
2014. szept. 3. 21:44
 3/18 gömbicica ***** válasza:

egyre kevesebb ilyen ember van.

kedvencem, mikor párok ülnek az étteremben, és mindketten unott pofával baxkodják a telójukat(((((

2014. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Háát igazából rászokik az ember,ugyan is ha 2-3-an össze ültök és abból 1-2 ember nyomkodja,te is szükségét érzed,sajnos :( Mivel ugy mond nem tudsz a többiekhez szólni,mivel nyomkodnak.Tiszta szánalom.


legjobb barátnőm is sokszor csinálja,aztán én persze mindenkit koptassak le,mert vele vagyok.De ő azonnal válaszol.


Utálok ebben a világban élni.

2014. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben utaztam párszor buszon a fővárosban, és én is nagyon meglepődtem. Előtte még egyetemistaként utaztam minden héten, akkor mindig a mellettem ülővel végigbeszélgettük az utat. Most már felszálláskor mindenki a telefonját nyomkodta, és a buszon sem néztek fel egy másodpercre sem.
2014. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mire jó ez az örökös telefon nyomkodás .. szerencsére sem én sem a barátnőim nem ilyenek , de pl. a húgom (14) még evés közbe is nyomogja .. olyankor mindig mondom neki , vigyázz ha 2 perc múlva nem írsz vissza öri-hari lesz
2014. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindenhol, csak általában 1 ilyenre jut 20 nyomkodós köcsög.
2014. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem jó helyen keresgélsz,vagy még fiatal vagy. én nem ezt vettem észre. a 30-as korosztály,akiket én ismerek nem ilyen.
2014. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak két személlyel találkoztam, akik aközben is a telefonjukat babrálták, hogy hozzájuk beszéltem. Meg is jegyeztem őket. Én is előveszem a buszon, ha nincs kivel beszélgetni, bár én csak zenét hallgatok. Valóban sokan mászkálnak így, de a többség azért még az "élők" sorába tartozik :)
2014. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sokakkal nem bírok szót érteni. Felhozok egy témát, és lereagálják egyszavas válaszokkal. Felhozok egy másikat, azt is. Komolyan még zavar is egyeseket, és inkább odébb mennek és folytatják a csendben ülést.

Aztán elkezdem nyomkodni a telefonom, és 10 perc múlva szól valaki, hogy: "már megint azt nyomod?" Ördögi kör.

2014. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!