Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a lány?...

Mit akarhat tőlem ez a lány? Miért csinálja ezt a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány a melóban, aki mindig simogat, megfogja a karom, ha beszél velem, néha a vállamra dől. Ha udvarias vagyok vele, látszik, hogy el van olvadva. Ennek ellenére van pasija és én is foglalt vagyok...Akkor miért csinál úgy, mintha odáig lenne értem? Néha a barátnőmről is kérdezget...


Akkor most mi van? Kicsit zavaró ez a helyzet, nem tudom eldönteni, hogy nyomul rám vagy csak szimplán kotnyeles?



2014. okt. 4. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg éreztetni vele, hogy akinek párja van, az nem viselkedik így. Nekem rosszul esne, ha így viselkedne valaki a párommal, vagy ha a párom lenne ilyen mással. Nem kell megbántani, de nem árt ha észreveszi magát, mielőtt még problémák lesznek belőle. (És általában nem az jár rosszabbul aki csinálja, hanem akivel csinálja, vagyis te...)
2014. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet titkos kapcsolatot akar :-)
2014. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki, de az is lehet, hogy nem akar semmit, van ilyen nők akik így viselkednek.
2014. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!