Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam ismerősöm tudtára...

Hogyan adjam ismerősöm tudtára hogy tetszik nekem? És hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Nekem ezzel nem szokott gondom lenni, bár most ez elég szar helyzet mert ismerem az apját és ott dolgozik a lány(Hát igazából 19 éves) az apjának. Az én anyám meg ott ilyen munkatársa az apjának. Na most én elég gyakran bejárok oda a munkahelyre( a lány miatt is) De hát ez elég gáz. Mondjam ott a faterja előtt hogy bejön, meg hogy eljönne-e velem valahova..

Ilyen esetre tanácsot kérnék, mindenki a facebookot mondja de nem vagyok nagyon ennek a híve de ha itt is ezt tanácsoljátok akkor lehet az lesz.

Köszönöm a válaszokat!

20/f



#ismerkedés #randira hívás #lány apja #ismerkedés munkahelyen #tudtára adni hogy tetszik nekem
2014. szept. 22. 15:02
 1/5 csabika1971 ***** válasza:
Írja egy levelet a lánynak és add anyádnak, hogy adja oda neki mikor az apja nem látja. Ha már eléje nem mersz állni elhívni randira, mikor ott az apja.
2014. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit sem, mondjál le róla, mert ha elhívnád valahova, később mindent bevallanál totál pofára ejtene, majd utána még mindig hiányozna és csak szenvednél tőle és ettől az érzéstől...
2014. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félreértettétek, én nem az apjától félek, mert az apjával jóba vagyok nagyon. Én ettől a ciki helyzettől hogy ott az apja, anyám sincs messze, meg ő :D szóval nekem csak ez a bajom
2014. szept. 22. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha engem egy fúi apukám előtt hívna el randira, tuti, hogy nemet mondanék!!!! Szóval én csak egy megoldást látok, muszáj lesz Facebook-on ráírnod a lányra.
2014. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a Facebookal? Addig kibírod, nem? Nem hinném, hogy levelezésre, meg kapcsolattartásra olyan rossz lenne..
2014. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!