Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gáz ha lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha lány létemre odamegyek egy 35-ön felüli pasihoz ismerkedés céljából? Egy munkahelyen vagyunk.

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk. Valamikor csininek hív, mondott már olyan is,hogy bárcsak utánamennék, stb., mondta párszor hogy jól nézek ki. Rám nem nyomult még, másra már nyomult munkahelyen belül, de hátha csak azért nem próbálkozik nálam, mert nem adok neki elég jelet, vagy mert sokan visszautasították már, köztük a testvérem, és nem akar beégni.
2014. júl. 1. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kérdés megítélésben sokat segítene a korkülönbség ismerete!

Azok alapján, amit írtál róla nem feltétlen bölcs dolog felkínálni magad...

2014. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyi idös vagy?
2014. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A testvérednél bepróbálkozott és most nálad próbálkozik?Jézusom....nekem ilyen pasi nem kellene,lehet,hogy csak rajtad kereszütl szeretne közölebb kerülni a testvéredhez.

Csak azt akarja,hogy fussál utána,ha komolyan tetszenél neki már régen elhivott volna randizni.35 évesen már nem babra megy a játék.

2014. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

8 év korkülönbség van közöttünk.

Csak azért kérdeztem, mert én úgy érzem hogy rám nem nyomul, de amiket mond.. az szokta azokat mondani, aki akar valami ta másiktól, legalábbis nekem sokszor ezeket mondják a pasik. De nem jön oda hozzám, nem kéri el a számomat, vagy hasonló. Én nem adtam neki túl sok pozitív jelet szerintem, én hülye nem tudtam mit felelni azokra amiket mondott, hogy bárcsak utánamennék, vagy hasonlókra.

2014. júl. 1. 14:55
 5/10 A kérdező kommentje:

Az hogy próbálkozott a hugomnál az vagy 5 éve volt, évekkel ezelőtt.

Rosszul írtam. Nem nyomul mindenkire, csak éppen ő is olyan, hogy munkahelyről jön össze valakivel mindig. Azért írtam a testvéremet, hogy rá is nyomult, mert hátha csak azért nem jön oda hozzám, mert nem akar beégni előttem sem, ahogy testvérem előtt.

2014. júl. 1. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább nyomulj rám,nekem tisztességesek a szándékaim:)
2014. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt így is nehéz megítélni, pl. mit tudsz a korábbi kapcsolatairól (és nem csak az elutasításokról, hanem ami elvileg működött), mert az sokat elmond valakiről, mellesleg nem akarlak elszomorítani, de ha egy férfi ilyen idősem még "keresgél" ott valami baj van, és nem a nőkkel, akiknél próbálkozott. :-(
2014. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg miért nem puhatolózol kollégáknál? Említett-e már másnak téged pl, vagy lehet, hogy van valakije, csak nem tudsz róla. Aztán a munkahelyi viszonyoknál az alá-fölérendeltségi viszony is belejátszik, tehát, hogy "hol van" hozzád képest (a legideálisabb, ha nagyjából ugyanazon a szinten), sok ismeretlenes játék ez.
2014. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy baj van azzal a férfival aki ilyen idősen keresgél,de mindenesetre 35 évesen kell,hogy legyen annyi kezdeményezőkészség benne,hogy elkérje valaki telefonszámát vagy elhivja valahová.

"A bárcsak utánnamennél" re legközelebb azt válaszold,hogy nő létedre te nem fogsz egy férfi után se menni,mert nem a nő feladata,hogy fusson egy férfi után.Az ő dolga,hogy becserkésszen téged és nem forditva.Az is lehet,hogy még erre is lusta,és akkor igazat kell adnom annak aki azt irta,hogy vele van gond,nem a nőkkel akik visszautasitották.

A másik,egy munkahelyi afférnak,viszonynak,kapcsolatnak megvan a maga negativ oldala.Egy csunya összeveszés vagy lelki sérülés után is egy levegőt kell majd szivnotok.

2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap találkoztam vele, és le sem sz..t. Szóval megkaptam a választ.
2014. júl. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!