Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már a munkahelyen is ez van?...

Már a munkahelyen is ez van? Hihetetlen, hogy egyszerűen minden lány foglalt.

Figyelt kérdés

Irodista vagyok egy cégnél. 2 hete kerültem oda, és mostanra ugy már mindenkivel jóban vagyok. 1-2 szemrevaló lányt mér az elején kinéztem, összesen 8 an vannak.

Ma megtudtam, hogy kivétel nélkül mindegyiknek (még a legcsunybbnak is ) van pasija, ráadásul nem iylen pár hónapos dolog..:/

Online szintén ezvan. vagy van valakije, vagy hameg nincs, rájukhajt 30 ember és válogatnak.

Élőbe meg...pfff egy csajt 5 faxi zsong körül egy discoban.

Máshol ismerkedni?! ugyan hol?

Ötletem sincs már, és valahol unamas, igen, hogy több kevesebb beszélgetés után, de mindigkiderül, ohgy van pasi a képbe,vgay haemg nincs, akkor az ex kopogtat még, meg a fenetudja...

Nemtartom magam csunya srácnak, mások sem. sokan gondolják, ohgy van csajom, megminden, meghogy csak szexre megyek. De nem így van.

Szeretnék nagyon valakit, de egyszerűen ha ismerek is szinglilányt, sajnos ismerem is az okokat, hogy miért nem akar senkit sem...:/



2013. okt. 11. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hűűű de ismerős a stílusod:DD
2013. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az utóbbi másfél évben én is csak foglaltakba ütközöm. Vakvágány mind.

És tényleg van pasijuk nem csak mondják.


Mindenkitől ezt hallani, hogy "Hol?"

2013. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Gáz vagy. A te munkahelyeden ez van. Igen. Most ezt minek kell megkérdezni. És erre mi mit mondjunk? Jaj jaj, itt vagyok én? - vagy mi? -.- Bocsáss meg, de erre nem lehet mit mondani. Keress tovább.
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
egy aranyszabályt tarts be apukám: a minap beszélgettem itt egy lánnyal aki ugyan kapcsolatban van, de elmondta nekem h egyáltalán nem jelent az semmit. sok nő csak megszokásból, és az ismeretlentől, újtól való tartózkodásuk miatt marad benne egy kapcsolatban, lehet arra vár, hogy megismerjen egy srácot, aki jobb mint a mostanija. SZabályosan ezt írta a csaj h egy nőn a legszebb dísz egy férfi szeme, szóval ne habozzál mert értékelik a nők hogy tepersz értük, ellenére h pasijuk van.
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Zakathol ***** válasza:
Eleve gáz, hogy a munkatársaid közül akarsz válogatni.
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hát hallod nekem meg csak férfi kollégám van, nekem még ennyi lehetőségem sincs.
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ki vagy első? :D sokakat ismerek az oldalról :)
2013. okt. 11. 22:15
 8/21 anonim ***** válasza:

7


Vagyok aki vagyok:D

2013. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

gáz vagyok?!

hehhh...XD

ezt majd akkor írd, ha neked sincs jó ideje párod, nem ölel, és nem szeret senki.

jah és mindemelett nem beszélgetsz napi 10 pasival, akik egy szavadra ugranának, ha kapcsolatot akarnál.

ti nők, képtelen vagyonk átlátni ezt.

2013. okt. 11. 22:20
 10/21 anonim ***** válasza:
nah még 1...
2013. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!