Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vonzom az elmebetegeket, mit...

Vonzom az elmebetegeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm kirívóan, sőt már egyre jobban válok "szürke egérré", annyi támadás ért oktalanul. Már félek kimenni az utcára, ma is egy ilyen után vagyok, meséltem a szüleimnek, de hát mit tehetnék... A férfiak meg előítéletesek, biztos azt gondolják, hozzátartozóm vagy akármi, és becsukott szemmel elmennek a dolgok mellett.


16/L


2014. okt. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi a kérdés? :D
2014. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván megütni nem tudom, a férfiakra számítani nem lehet... Nem tudok semmi másra gondolni, csak hogy hagyom, hogy genyóskodjanak, és reménykedem benne, hogy nem lépi túl a durvább határokat...
2014. okt. 7. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell mindenkivel leallni beszelni, ez a titok. Ha igazi elmebetegekrol beszelsz mondjuk Bp-en csovesek, akkor levegonek kell oket nezni es elmenni mellettuk. Mondjuk a normalis eletben is igy van ez. Van akivel nem lehet kedvesnek lenni es kesz.
2014. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ma nem hagyott az illető magamra, álltam a megállóban, és jött oda egyfolytában kötözködni...
2014. okt. 7. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor is elmesz onnan, nem vagy a megallohoz kotve, hidd el nem kell sokaig menni, altlaban azonnal abbahagyjak ha tenyleg egy szot se szolsz hozzajuk es rajuk se nezel. 16 eves koromban engem is megfenyegettek sokszor meg allandoan betalaltak, en kis hulye meg probaltam javitani a dolgon hogy megprobaltam az illeto lelkere beszelni.... Aztan rajottem hogy nem vagyok en pszichologus, vannak akik bolondok (es nem csak a csovik, lesznek majd korodbeliek is, foleg fiuk) es nem kell nekem mindenkivel szobaallni akivel nem akarok. Es ez mukodott a legjobban.
2014. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gázspray a zsebben ,ha jön a támadó használd, és szaladj el.
2014. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!