Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vonzom be mindig a...

Miért vonzom be mindig a nálam idősebb férfiakat? 17L

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam azon hogy miért mindig a nálam idősebb pasiknak (25-35) tetszem meg. Leginkább belsőleg értem, mert külsőre nem vagyok szép, elég szabálytalan arcom van és rengeteg szembetűnő szépséghibám, az alakom átlagos vagy azon aluli, nem vagyok kövér de ez minden. Az öltözködésem abszolút nem kihívó, egyszerű és sokat takar. Nem festem magam. Nem járok bulizni. Szóval, nem foghatjuk arra hogy k**vás vagyok. Az utcán vagy első látásra nem is nagyon szoktak észrevenni, azok akik úgymond megszeretnek, régebb óta ismernek. (Tegyük hozzá, nem azok a menő "alfahímek", normális hétköznapi fiúk. És bár mindig idősebbnek néznek a koromnál, ők akik ismernek, tudják hogy 17 vagyok.)

Belsőleg csak azt írom le, amit rólam mondtak. Állítólag jóval érettebb vagyok a koromnál (ezt a nálam idősebb fiúk mondják), okos, jó humorú, nagyon sokoldalú (ezt gondolom azért mondják mert több művészeti ággal foglalkozok, meg sok hobbim van). Sose voltam igazán népszerű a fiúk körében (mint lány, haverként jól kijöttem velük), ezért megbecsülöm az érdeklődésüket (értsd: senkivel se bunkózok). Viszont tapasztalatlan vagyok, eddig egy barátom volt és vele se jutottam messzire. Akik érdeklődnek irántam, azok általában annyival idősebbek hogy nem tudom elképzelni velük (annak ellenére hogy jól kijövünk)...(Mondjuk, van valaki akivel igen, de annyival idősebb ő is hogy csak kerülgetjük egymást...furcsa helyzet.) Szerintem egyébként csodálkoznának ha megtudnák mennyire tapasztalatlan és szégyenlős vagyok, de ha próbálom is leplezni, sokszor elárul hogy nagyon könnyen zavarba jövök, elpirulok (gondolom ezen jól szórakoznak). :S


A körökben ahol mozgok, a huszonéves lányok sokszor úgy érzem hogy utálkoznak egy cseppet, mert mi az hogy szép se vagyok, menő se, ráadásul szinte gyerek, és mégis rám hajt ez vagy az a fiú. És ez az amire én se találok magyarázatot. Mi az amit az a korosztály (25-30...35) vonzónak találhat bennem? Gondoltam arra hogy csak lefektetni akarnak, friss hús, stb., de sokan mondták hogy nagyon nem az a fajta vagyok, akin látszik hogy könnyű ágyba vinni. Másrészről meg nem olyan fiúkról beszélünk, akik fiatal lányok becsapásában lelik örömüket.


Szóval, mi erre a magyarázat szerintetek?


17L



2014. aug. 27. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2014. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tibohr ***** válasza:
Te egy mágus vagy!
2014. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy látom ez hosszú lett nektek estére. :D
2014. aug. 27. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Most tényleg sok nekem ezt így este elolvasni, de majd jó lenne visszatérni. Ha gondolod, írj rám, hogy ne felejtsem el frissebb fejjel elolvasni!
2014. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elolvastam..de nem tudom
2014. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az idősebb fiúk értékelik az egyéniséget, azt ha nem vagy az a tipikus p*csa, mint a korosztályod nagy része. Egy tizenéves srác még álomvilágban él sokszor, várja a hercegnőt. Összejön egy menő kiscsajjal, aki majd persze megcsalja, vagy csak szimplán nem tudnak 1-2 év után miről beszélgetni, ellaposodik a kapcsolatuk. Másnak tűnsz, mint a korosztályod nagy része, mint mondtad, érettebb vagy a korodnál, mégis van benned még egy nagy adag gyerekes szégyenlősség, ami vonzóvá tehet az idősebbeknek. A korosztályod ezt nem értékeli, elvégre ebben a korban a legtöbben tényleg bulizni járnak, ott meg ugye az agyonsminkelt csajok a vonzóak.

Nekem ez a véleményem, de lehet, nincs igazam.

22/L

2014. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, szerintem igazad lehet, valahogy így van...csak kár hogy a társadalom ezt elég elítélően kezeli :'D
2014. aug. 28. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!