Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza? (többi...

Miért nem ír vissza? (többi lent )

Figyelt kérdés
Szòval Facebookon beszèlgetek egy lányal próbálom megismerni kèrdezősködöm felőle stb tudom hogy nincs barátja (kapcsolata) mert meg kérdeztem de a legtöbb esetben sőt szinte mindig csak én kezdeményezek beszèlgetèst ő legtöbbször csak válaszol a kèrdèseimre ès azt is elèg röviden szóval az lenne a kèrdèsem hogy èrdeklem e a lányt ? vagy ne is eröltesem tovább a beszèlgetèst vele ?

2014. okt. 8. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kene erőltetni.

Ha valakit érdekelsz akkor nemhogy azonnal válaszol de gyakran o kezdeményezi a beszélgetést.

Persze az is lehet, hogy csak nincs ideje. De sajat magambol kiindulva, aki fontos nekem annak visszairok, ha mast nem, csak annyit hogy most nem nagyon van idom, de kesobb részletesen válaszolok.

Kérj szemelyes találkozót, ha igent mond akkor erdekled, es akkor legalabb megismerheted milyen is valójában, tetszik-e valójában :)

2014. okt. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál-e, hogy anélkül, hogy magadról írnál, túl sokat kérdezel tőle róla?

Ha te csak kérdezel, anélkül hogy magadról elánulnál valamit, legalább annyit, erőszaknak, intinszférájában kutakodásnak veheti.

2014. okt. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több lehetőség is lehet, de így látatlanban nehéz megmondani, melyik igaz a te esetedre. Lehet, csak zárkózott, vagy épp elfoglalt. De az is lehet, hogy épp próbál lekoptatni, csak nem szeretne udvariatlan lenni. ^^"
2014. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!