Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljon a...

Szerintetek mit csináljon a haverom akinek egyfolytában úgy nő vissza a haja hogy felfelé áll és már nagyon zavarja hogy mindenfélének elcikizik emiatt szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze a haverod ...
2014. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha zavarja, legyen kopasz.
2014. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is ne hívd magadat a saját haverodnak, mert furcsa.
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem kopaszodik, növesszen kicsit hosszabb hajat. Az pont emiatt a probléma miatt sose fog lelapulni és mindig jól áll majd.
2014. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feküdje billentre, esetleg jónevű zseléket (lehet, hogy inkább a második legerősebbet keresgélve) próbálgasson rá, hátha alakul valami.


Nekem ilyen nagyon hülyén elfekvős hajam volt sokáig, rengeteg forgóval és idióta kifelé pöndörödésekkel, ha már kicsit is kezdett hosszú lenni. Nem vagyok az a hetente fodrásznál időző alkat, tehát rengeteg csúfolódásnak kitéve megnövesztettem. Pár évig úgy volt, és komolyan vehető, kellemes fejem lett tőle. Csak olyan volt, mintha budiba önteném a sampont, mert nem csak sok ment rá, hanem hiába is, mert csak egyre töredezőbb lett, nem szerette már egyik sampont se néhány év után. Az élet nem áll meg, sokszor kellett elrakni az útból a sok hajat, hol puha hajgumival, hol jól fejfedő alá pakolva, rendszerint szintén hajgumival tartva a rendet. Aztán rajtaütésszerűen kopasz akartam lenni, és most az van. Kicsit így a nyár múlásával már inkább kéthetente mint hetente billentem le magamnak (jó húszperces művelet hajnyíróval, a borotválástól nagyon szeret pattanásokat ereszteni itt-ott, de azzal se kevesebb idő), és így rendben a haj téma. Kicsit bele kell jönni, hogy ne maradjanak fura alakzatokban kicsivel hosszabb részek, de jó hajnyíróval (ebben kb. minden érintett egyszerre kántálja, hogy Philips) jól uralható a terep, a többi csak hozzászokás.

2014. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!