Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen emberek mint én?

Vannak még ilyen emberek mint én?

Figyelt kérdés

Sajnos én mindig ráérek csak néha van programom hétköznap suli után, hétvégén meg egyáltalán nincs. Vannak barátnőim de kevesen de velük sem lehet sehová menni mert mindegyik csak a barátjával van suli előtt és után is. Egyedül már elég unalmas sétálni, boltokat nézegetni stb. Tudom, hogy több barátnő kellene de sajnos nem vagyok jó a barátkozásban. Voltak netes barátaim ( olyanok is akik közel laktak hozzám de ők is eltűntek) akik messze vannak azokkal ritkán találkozom.

Elvagyok egyedül is de rossz azt látni, hogy más ki sem látszik a programokból csak én unatkozom. 22/L


2014. okt. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Szedj fel te is egy pasit :D Szépen kicsíped magad, elmész egy plázába... :DD ott beleadsz anyait, apait, és lesznek programjaid :DDD nehogy komolyan vedd már :D

Vagy ha ennyi időd van, miért nem jársz el valahova kikapcsolódni? :D Tánc, vagy jéghoki, vagy nem tom :D

2014. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem arról van szó, hogy te ilyen vagy. Ez most egy ilyen életszakasz, amikor nem túl jó a szociális helyzeted barátok terén. Ilyen hullámvölgyek mindig vannak :s Próbálj valami olyan programot keresni, ahol esetleg könnye új barátokat szerezhetsz és így közben az idődet is töltöd. Pl valami tánc tanfolyam vagy egy új sport kipróbálása - én itt találtam sok új barátot, azóta még kirándulni is eljárunk együtt, hiszen az adott sportal már eleve volt egy közös pontunk :) Ilyen a boltok nézegetésével nem igen lesz sajnos :s
2014. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megyek veled programokra, ha Pécsen, vagy a környékén laksz.
2014. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mindig is ilyen voltam, szóval nem hinném, hogy még változni fog. 19L
2014. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!