Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek szeretetet?

Honnan szerezzek szeretetet?

Figyelt kérdés
Nem tudom csak azt szeretném érezni,hogy valahova/valakihez/valakikhez tartozok. Hogy valakinek fontos vagyok én a BKV ellenőrökön,NAVosokon kivül. Én nem értem tegyük fel valakit barátomnak tartok ez most lehet gyerekes,de velem nem tesznek ki közös képet,nem szerveznek programot szerintem egyenesen szégyellnek vagy én már nem tudom,nekem kell mindent megszervezni,nem keres meg senki... Más is így van ezzel? Vagy ezek az emberek valóban nem szeretnek? 19/L
2014. okt. 8. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Aztán ez miért izgat? Inkább örülnél, hogy békén hagynak.
2014. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Válaszolni nem tudok, de ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül. Szintén 19L
2014. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretlek <3
2014. okt. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is viszonylag kevés barátom van. Emiatt ne érezd magad mellőzöttnek. Egy háziállat jó megoldás lehet indulásnak. "Kénytelen" vagy sétáltatni pl. ami által többet jársz mondjuk emberek közé, neadjisten ismerkedsz, beszélgetsz. Új ismeretségeket kötsz.

Amúgy egy csomóan szeretnek, szerintem olyanok is,akikről nem is tudod.

2014. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!