Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem a pap...

Mit tegyek ha úgy érzem a pap nem támogat hanem inkáb akadályoz abba, hogy bérmálkozó lehessek?

Figyelt kérdés
Az egyész úgy történt , hogy van egy iskola ahova 7 éve rendszeresen járok hittanra és elég sokszor misére is 3. tól rendszeresen gyóntam a pap mégis 3 éve új papunk van aki 7.től úgy nézte a miséket ,hogy 5 hiányzás és már 8. ban nem lehetsz bérmálkozó én egy két társam kivételével nem hagytam abba . most 8. as vagyok és kitalálta aki 6. ban is 5 misét hiányzot az se lehet bérmálkozó , a hittan tanár megnyugtatot hogy a miénk nem igy lesz. most meg kb megfenyegetet és lecseszet mert hogy mi máshova járunk templomba mit ahol ő van így ha bármi hiba lesz annyi nem lehetek bérmálkozó. mit tegyek ?

2014. okt. 9. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te melyikhez remélem nem a szombathelyihez mert az nagyon csúnya az ottani szekesegyház fúj !!!!!!!És a sekrestyés nő is egy bolond öreg vénlány
2014. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!