Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Ha neki is tetszem...

Helima kérdése:

Mit tegyek? Ha neki is tetszem, es o is nekem, de a vallásom akadályoz az együtt járásban?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem, de a vallásom miatt nem jarhatok vele. Viszont a fiúnak én is tetszem. De o sem akar a vallása miatt jarni velem. :( csak 18eves koromban jöhetnek vele ossze, de túl messze van az meg. :(((( 14/L
2014. szept. 7. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el a vallást, vagy várj.. 14 évesen hova sietsz??
2014. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
amúgy meg ez a vallás akadályoz dolog.... Engem olyan dolog ne akadályozzon, ami kézzel nem megfogható !!
2014. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Vallásos vagyok, de nem tudom felfogni, hogy akadályozhat kapcsolat kialakításában egy vallás.
2014. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen még ráérsz, egyébként a vallások sok olyan dolgot tesznek, amikre a Nagyfőnök szerintem csóválja a fejét, és nem ért egyet, szerintem ezt se várná el tőled, de azért nem baj, ha nem sieted el, fiatal vagy.
2014. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek kérdező, az én vallásom sem engedi, amit leírsz, bár engem a korom miatt már nem érint, de... nyugtasson az a gondolat, hogy ha most össze is jönnétek, már csupán az éretlenségetek miatt is nagyon tiszavirág-életű lenne a kapcsolat, ahogy a többi 14 évesé is. Mindenféle rosszindulat nélkül mondom. Ha pedig elértek abba a korba, egész más lesz már. Szóval nyugi és koncentrálj másra. 14 évesen semmivel sem késtél el.
2014. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!