Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki megengedi, hogy...

Ha valaki megengedi, hogy belé habarodjanak az viszonozza vagy csak jól esik a hiúságának? Ki engedi meg a másiknak, hogy rajongva szeresse?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kér senki engedélyt ahhoz, hogy beleszeressen a másikba. Megtörténik és pont, aztán vagy viszonzott lesz vagy nem. Amiről te beszélsz az szipla kihasználás és igen a saját hiúságát legyezgeti. Nem viszonozza, csak élvezi a figyelmet amit kap. Jó tanács, ha te vagy szerelmes az illetőbe, akkor messziről kerüld el. Neki te nem számítasz.
2014. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előfordulnak ilyen emberek a férfiak és nők között is. Sok ember direkt teszi magát mások előtt, és élvezi, ha rajonganak érte, még gesztusokat is tesz, hiteget, ferdít teszi az arcát stb. Élvezi, hogy a másik odáig van érte. Ezt addig csinálja, míg a másik kifejezi, hogy valamit akar, és ekkor pedig jól megalázza, pofára ejti. Olyat is ismerek, aki úgy csinálja ezt, hogy közben van párja...


Szerintem elég gusztustalan az ilyesmi, soha nem szerettem, ha valaki érzelmileg így "kihasználja" a másikat, csak azért, hogy a saját hiúságát hizlalja. Gerinctelen, aljas dolognak tartom.


Egyetemen volt olyan, hogy egy csaj állandóan vigyorgott rám és írogatott nekem msn-en (akkor még az volt a divat), én meg teljesen azt hittem, hogy valamit akar tőlem. Közben csak jegyzetet akart, és amikor megkapta, magasról sz@rt utána rám. Később kiderült, hogy pasija is van.. Na az ilyenektől de tudok hányni, óvjon az ég tőlük.

2014. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!