Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14/l. Tanácstalan lány. Van...

14/l. Tanácstalan lány. Van egy fiú. Nem tudom, viszonozza-e az érzelmeimet, ez olyan hirtelen jött. Mit tehetnék? Felpontozós kérdés, nagyon kétségbe vagyok esve. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Van ez a fiú, akit több mint 11 éve ismerek. Valamikor oviban "szerettem", de az még nagy gyerekszerelem volt. Aztán semmi, tök közömbös volt.

most hétvégén voltunk mindketten egy találkozón, ahol kezdett nem közömbössé válni. és hipp-hopp... BELESZERETTEM. kedves volt velem, rengeteget mosolygott rám, többször is megérintett (egyszer kinyújtotta a kezét, hogy belepacsizzak, és amikor elsétáltam mellette (belecsaptam) még sokáig hozzám ért. máskor hátulról rátette a vállamra a kezét. összerándultam, de nem tudom érezte e). sokszor néz a szemembe. viszont van egy másik lány, aki egy évvel idősebb nálunk, magasabb nála, stb. ő messze lakik (mármint a csaj), mi viszont egy faluban, csak nem találkozunk kb. soha, meg nem is tartjuk a kapcsolatot. max akkor, ha összefutok a nővérével. szóval ez a találkozgatás nem jöhet szóba. mit tegyek? várjam meg hogy ő nyisson határozottan? elég félénk a természete... milyen jelekből tudhatom, hogy tetszem neki, és én ezt hogy adhatom a tudtára? nagyon megköszönnék minden értelmes kommentet!

14/L



2014. szept. 15. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálj többet vele lenni kettesben. Te is érintsd meg többször.

Vagy randira adj utalást pl: megy ez a film és megnézném de a barátnőim nem akarják megnézni mert nem tetszik nekik. v úgy unatkozok és a csajok lenm jönnek velem sehova tök szar :/ vagy blah blah blah:D

ha jó a viszonyotok skypelhettek is. közös háziírás, filmnézés (ha otthon is)

2014. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem kötözködésből, de nem nagy gépezős. szerintem még facebookja sincs. moziba utálok járni. külön suliban tanulunk, de neki nehezen megy az irodalom, nekem a matek. talán... talán... :) egyszer felhozom, köszönöm az ötletet. ment a zöld.


volt egy másik "szerelmem" kb 3 hónapja, de ő csak volt, én meg depiztem. viszont Nála érzem, hogy meg akarom csókolni.

mellékinfo: egyikünknek sem volt még barátja/barátnője

2014. szept. 15. 18:28
 3/8 A kérdező kommentje:

egyébként fiúk ti miből látjátok, hogy bejöttök egy lánynak? ha ő is nektek, hogyan viszonozzátok? hogyan adjátok tudtára ezt az érzést?


életemben először érzem úgy, hogy talán most megvan kettőnk között az a bizonyos kémia, de mégis tanácstalan vagyok.

2014. szept. 15. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi abból tudjuk kb, hogy mikor jön szembe akkor mosolyog, meg szemez velünk. Keresi a társaságunk meg ilyesmik :) 23
2014. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és mit szóltok ahhoz, ha egy lány rohan utánatok?

velem az a baj, hogy ha valaki megtetszik, csak követni tudom. ez túl feltűnő és szerintem elrettentő is.

2014. szept. 15. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, en meg pont az ellenteted vagyok :D ha tetszik valaki, egyszeruen nem birok megnyilni a tarsasagaban. Csak allok ott, mint egy hulye :D Szoval nyugi, szerintem te sokkal jobban reagalsz erre :)

Kerdesre: nem igazan vilagos, mi a masik csaj szerepe. Neki is tetszik a fiu? Itt mar belegabalyodtam a tortenetbe. En gyava nyul reven ilyenkor baratnoimet kerem meg, hogy hozzanak szoba, sugalljak, hogy akarok is valamit... Szoval tanacsot azt nem tudok adni, de szerintem tetszel neki ;

2014. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, úgy érzem, neki is tetszik.
2014. szept. 16. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi a korodbeli fiúk ritkán érintenek meg egy lányt csak ha bejön neki főleg félénkeknél! 15/f Ja és ha futsz utána lehet hogy még imponál is neki.. Hajrá add magadat! ;)
2014. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!