Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha élőben közeledik hozzám,...

Ha élőben közeledik hozzám, facebook-on miért nem viszonozza az én közeledésemet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki szokott hozzám közeledni, flörtölgetni stb, meg mindig nézett, mosolygott, ha társaságal voltam, sokszor csak nekem köszönt (név szerint) stb...viszont én általában nagyon zavarban voltam, sokszor nem igazán tudtam lazán viszonozni a közeledését emiatt (sokszor láttam is rajta, hogy rosszul esett neki).

Most pár hónapig más munkahelyre helyezték, nem tudunk találkozni. Nekem nagyon hiányzott, ezért néha irtam neki facebook-on. Vagy nem irt vissza, vagy csak néhány tőmondatban....most szerintetek mi lehet az oka, már nem érdeklem, vagy fura lehet neki, hogy ha élőben visszafogottabb voltam vele, akkor neten miért irogatok neki? Szerintetek?


2014. szept. 13. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván vette a jeleket és nem mer lépni. Én se szeretek Facebook-on beszéletni, mondjuk én lány vagyok.
2014. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!