Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » En reagalom túl, vagy igazam...

En reagalom túl, vagy igazam van? Nektek hogy esne a pletyka?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van mar, hogy a munkatársaim minden személyes dolgaimat kikotyognak mindenkinek.

Például: Nem jövök ki jol a lakotarsaimmal ( akik egyben a munkatársaim is ), es annyit mondtam az egyik munkatarsaimnak hogy nem beszelgetunk tul sokat a lakotarsaimmal. Erre másnapra mindenki, belertve a klienseimet!!!!! Is tud rola.


Tegnap csunya allergia jott ki rajtam, az egyik munkatarsamtol kertem segitseget, 2 perc múlva 5(!!!!!!!) sms-t kaptam, hogy mi tortent velem?!? En ezt nem hiszem el... :/ mit csinaljak?


2014. okt. 12. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl,igazad van. Ez nem normális viselkedés,amit ők csinálnak.
2014. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le kell sza.rni oket. Lesz ennel rosszabb is. Ja es szemelyes dolgokrol ne beszelj masoknak. Engem az egyik exem utan mindenki leku.rvazott stb mikor szetmentunk mert az egojat sertette hat kitalalt ezt azt. En mar megszoktam. Ilyen primitivek az emberek. Ja. Amugy azt is kibeszelik ha eppen az egyik hajszalad nem ugy all ahogy kellene. Szanalmas nemelyik ember.
2014. okt. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elmondani, ez az titka. Nem olyan bonyolult....
2014. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 manó1235 ***** válasza:
Ne mondj semmit se és kész. Ha meg faggatnak sz*rd le őket...
2014. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat legkozelebb mar nem is fogok semmit se mondani.

Csak pl az allergiás esetben nem tudtam kitol aegitseget kerni ezert neki szoltam

2014. okt. 12. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi ez a bizalmaskodás, hogy ha valami bajunk van, rögtön a munkatársainkhoz szaladunk segítséget kérni. Főleg ha már volt rossz tapasztalat ezzel kapcsolatba.

Nálunk is ez van a munkahelyen, valakinek valami baja, betegsége van, nem orvoshoz szalad, nem valamelyik családtagját, barátját kéri meg, hanem a telefonban pityereg a kollégának, hogy jaj, mit csináljon? Aztán meg végig van sértve, hogy de hát kikotyogta.


Ha rosszul vagy, ha beteg vagy, menj az orvoshoz, vagy hívd ki az ügyeletet. Többet fog segíteni, mint a kolléga és elvileg nem is fog másnapra a fél város mindent tudni.

2014. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Csak én kulfoldon vagyok es a munkahelyem felel mindenért, ezert egyertelmu hogy hozajuk kell fordulnom segítségért..
2014. okt. 12. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg egyszeru megoldas. Internet... nezz utana. Ma mar minden fent van.
2014. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!