Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mertek kozeledni vagy...

Orsy070 kérdése:

Hogyan mertek kozeledni vagy mertekis egyalltalan kozeledni egy es serult emberekhez. Legyen az mozgaserult, suket nema vagy mas fogyatekkal elo emberekhez?

Figyelt kérdés
valaszokat varom privaltba lehet az egeseges ember vagy serult.

2014. okt. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan a közeledésen? Barátkozást?
2014. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet más hogy van vele, de szerintem nem csak nekem van ilyen, hogy is mondjam, "segíteni kéne neki valahogy" kényszerem. Tudom, egy mozgássérültnek ez biztosan baromi idegesítő tud lenni, de nem tehetek róla. Nehéz egészségesként kezelni annak ellenére, hogy nagyon sok mindent képesek megcsinálni így is.

Dolgozni kell rajta.

2014. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Mit értesz közeledés alatt?

Amúgy miért ne mernék velük szóba állni?

És olyan, hogy süket néma nincsen.

2014. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért privát választ vársz? én elmondom itt is... mivel nekem van egy sérült lányom (értelmi) ezért elég közel állnak hozzám a sérült emberek, legyen az bármiféle fogyatékosság... de ismerek olyat, aki fél tőlük... lányomtól persze nem mert ismeri pici kora óta, de maga se tudja megmagyarázni, egyszerűen fél... talán a kiszámíthatatlanságuk miatt... ez persze az értelmi sérültekre vonatkozik :)
2014. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!