Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok erre?

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiatal aki szép lány. Társaságban kedvelik, udvarolnak neki, és ő 2-3 sráccal is intim kapcsolatba kerül. Pia, enyhe drog, és a fiatalság miatt nem érzi, hogy veszélyben van. A fiúk rájönnek, hogy a szépség szintén fiú. (Nem meleg csak transzvesztita. Nőnek érzi magát, úgy is, és idővel szerette volna nővé operáltatni magát.)

Ti hogyan reagálnátok erre az igazságra? (a történet megtörtént, és kíváncsi vagyok, hogy magyar emberek miképpen reagáltak volna egy ilyen helyzetben.


2014. okt. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én, mint nő, jót röhögnék, hogy azok, akik egymásnak passzolgatták a bárkinek hanyattvágódó "nőt", így megjárták. Másrészt a srácok biztos nagyon felhúznák magukat, ha ezt megtudnák, kevesen érnének szabad akaratukból férfihoz, szóval gyakorlatilag úgy érezhetik magukat, mintha megerőszakolták volna őket. Nem csodálkoznék, ha megpróbálnának a "lányban" kárt tenni.
2014. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz elképzelni, hogy fiúként hogyan reagálnék erre, mert nő vagyok. De valószínűleg erősen sértve érezném magam a férfi presztízsemben, különösen, hogy ez a csorba esetleg mások előtt esett rajtam...és ha egyébként is hajlamos vagyok embereket kihasználni, akkor el tudom képzelni, hogy összefognánk a srácokkal és bántanánk. Erről készült egy film is.
2014. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 4 srác akik úgy érveltek, hogy őket csúnyán kihasználták, becsapták a lányt(fiút) agyonverték, megfojtották, és elásták.

Megrázó..

2014. okt. 15. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, brutális. Közben eszembe jutott a film címe is, A fiúk nem sírnak.
2014. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem tanácsolnám senkinek, hogy ilyet megpróbáljon, mert sajnos a való életben is vannak bőven elmebetegek, akik erre így reagálnak. A melegeket is megverik és megalázzák mindenütt, a fejlett országokban is, pedig ők még csak át sem vernek senkit...
2014. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, de őszintén, ha kívülállóként is ezt látja az ember legvalószínűbb végkifejletnek, akkor ő mégis mit gondolt? Mert 4 sráccal összejönni gyors egymásutánban még csak nem is fogható arra, hogy a szerelem elvette az eszét.. Teljes mértékben elítélem azokat, akik pusztán egy ember szexuális hovatartozása alapján elítélnek valakit. Viszont ez a "lány" a legmocskosabb módon vert át és alázott meg embereket, még ha a halál túlzás is, de dicséretet biztosan nem érdemelne. Szerintem ezeket az eseteket a melegek/leszbikusok is elítélik.
2014. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem filmről van szó, és nem 4 sráccal jött össze, csak kettővel flörtölt. A másik kettő csak részt vett abban, hogy megverjék, megöljék, eltemessék

egyébként róla van szó. Az ő történetét hallottam/láttam tegnap.

[link]

2014. okt. 16. 00:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit most olvastam róla, ott nem azt írják, hogy azzal a kettővel csak flörtölt.. de persze ettől még nem kellett volna megölni.
2014. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!