Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszaállítatnátok a halálbünt...

Visszaállítatnátok a halálbüntetést Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Én simán, a sok gyilkos,erőszakoló,gyerek-nő-állat bántalmazókat mindenképpen!!!
2014. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Régebben simán igent mondtam volna, azonban azóta öregedtem, tapasztaltabb lettem. S rájöttem hogy elég hamar kerülhetsz te is oda, anélkül hogy csináltál volna is valamit. Netalán nem úgy csináltál valamit ahogy kéne..

Pedofiloknak meg túl egyszerű halál lenne :D

2014. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ha már szívesen gondoljuk magunkat különbnek a bűnözőknél, akkor viselkedjünk is humánusabban, vagy ne gondoljuk magunkat többnek, csak hóhérnak. Ráadásul jó módszer ez emberek eltüntetésére, elhallgattatására, és az igazán nagy bűnözők mást állítanának maguk helyett.
2014. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelni nem tudom, hány ember halt már meg úgy, hogy végig ártatlan volt, csak rákentek egy olyan bűnt, amit nem ő követett el. Tehát határozottan nem.
2014. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, de csak azután, hogy a korrupt bírókat meg puhap.cs ügyészeket is leváltották és miután rangsorolják a bűntetteket. Például nem látom az arányt Stohl Buci visszaeső részeges-drogos karambolai után kapott 3 hónap, meg Zalatnay adócsalása után kapott két év között.

Normális igazságszolgáltatás mellett visszaállítanám.

Gyilkosokat, pedofilokat, állatkínzókat, nemi erőszakolókat minek tartsunk el?

2014. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
És a fogat fogért elvet állítanám/vezettetném be!
2014. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindegyikben elgondolkodtató dolgok vannak.
2014. okt. 15. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Fogat fogért elvet? Menjünk el egy kicsit a gyilkolástól és nézzük meg hogy nézne ki egy kis közúti balesetben.

Peti szabályellenesen megy az autóval és balesetet okoz. Béla miatta hajt neki egy fának. Bélának a kocsija totálkáros lett, és a karja is eltört.

Szemet szemért elv szerint Petinek is zúzzuk le a kocsiját és törjük el a kezét. Így az egy rosszúl járt ember nem lesz kárpótolva, de lesz nem 1 pórul járt ember hanem rögtön 2.

2014. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vissza, de 15-20 év szabadságvesztés azért megelőzné.
2014. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!