Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek egyes emberek...

Hogy lehetnek egyes emberek ennyire sekelyesek?

Figyelt kérdés

Teljesen fel vagyok haborodva. Eddig is tudtam a csajrol, hogy olyan, hogy mindenkit kibeszel, mindenkire tud valamit mondani, csak a sajat barati/csaladi korere nem.

Jelen esetben engem beszelt ki. Azt mondta, hogy ha megadatik nekem, hogy meg tobb ruhat vegyek magamnak, akkor miert nem veszek.

Kb 30ruham van, rengeteg kabatom, nadragom, van vagy 70 felsom, hosszuujjasok, vagy 20 magassaku cipo, sportcipok, meg sorolhatnam tovabb.

De nem veszek lepten nyomon ruhat magamnak, hanem neha veszek egy konyvet, szepitgetem a hazunkat, es mivel a szuleim tartanak el, ezert, nekik fontosabb, hogy szep legyen a hazunk, minden szobat felujitottunk, kifestettunk, padlo, miegymas, uj keriteseket csinaltattunk, szep udvart probalunk csinalni. Erre jon o, hogy neki mennyi ruhaja van, es en miert nem veszek ebbol a penzbol ruhat?

Neki az a fontos, hogy az o szobaja legyen rendben, meg meg 1-2 szoba, ahol heti rendszeresseggel fenykepezkedik, nekunk az a fontos, hogy legyen csak fele annyi ruhank, mint neki, de szep legyen a lakasunk.

Raadasul a plane az, hogy a csaj 26 eves, meg csak nem is tini mar...

Teljesen ki vagyok ezen akadva. Nektek mi a velemenyetek?

21L


2014. okt. 16. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Es persze nem tudom, miert jon ilyen dolgokkal, mert eddig senki nem szolta le se a stilusomat, se az oltozkodesemet...
2014. okt. 16. 16:27
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezeken a dolgokon maximum 10 éves korban illik fennakadni.


Nem sértésnek szánom, gondolkodj egy kicsit el a problémádon.

2014. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kamu
2014. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miert lenne mar kamu?
2014. okt. 16. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
En idosebb vagyok nalad de nekem is rosszul esne ha valaki kibeszelne. Persze utana lesza.ram es kesz ennyi. Nekem van olyan baratnom aki 30 evesen ugy csinal mindent mint a tinik... szoval az hogy ilyeneket mond nem korfuggveny. Ne beszelj vele tobbet. Tuti masokat is kibeszel. Egyedul fog megoregedni a ruhaival egyutt. Az viszont becsulendo hogy ujitgattok. Gondolj arra hogy nektek szep a hazatok kertetek. Masok le se sza.rjak a sajat kornyezetuket.
2014. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor olyan 15 lehettem, akkor voltam vele beszelo viszonyban, de az is abbol allt, hogy szivatott... Azota, max szia-szia, de sokszor nem is igazan koszon, csak bamul
2014. okt. 16. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
En az ilyennek koszonni se koszonnek. Irigy lehet...
2014. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!