Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik de Félek rá írni mit...

Hiányzik de Félek rá írni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van, hogy voltam most Német o.ban cserediákként, nekünk azt mondták, hogy lány lányhoz kerül de èn pont fiúhoz kerültem aki mellesleg 15 éves.... ( én 13) eleinte nagyon féltem.. Miért pont nekem kellett fiúhoz kerülnöm. De végül minden jó volt a család nagyon kedves volt és volt egy 10 éves huga aki nagyon aranyis volt a fiú nem volt túl beszédes...ez miatt nem tudtunk sokat beszélni mert én nem tudok beszélgetést kezdeni... Aztán az utolsó 2 napban észre vettem hogy belé szerettem és tudtam, hogy nagyon fog hiányozni ha haza megyek... És így is lett eltelt 1 és fél hét de semmivel sem jobb hiányzik nagyon... Elhatároztam hogy ráírok de mindíg megtorpanok mert mi lesz ha nem ír vissza ? Szerintetek ráírjak? És mit mert szia hogy vagyt nem akarok....?

2014. okt. 16. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy szerethettél belé, ha alig beszéltetek? úgy értem, mit tudsz róla, mi az ami vonz benne? egyébként szerintem nyugodtan ráírhatsz, biztos örülne.:) kérdezd meg, h van a húga, milyen a suli stb. ezek sablon kérdések, de aztán be fog indulni a beszélgetés.
2014. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Nem azért, amire Te gondolsz, hogy hátha nem ír vissza, azzal nincs semmi baj. Azért, mert mivel más országban éltek, úgy sem lehet közöttetek semmi, csak feleslegesen áltatnád magad azzal, hogy beszélgetsz vele néha. Nem lesz könnyű, de próbálj meg túllépni rajta, és hátha találsz az itthoni környezetben valakit, aki "pótolja" majd.
2014. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon aranyos kedves fiú talán ezért szerettem meg :) jövőre én is fogadok és ha ő jön akkor szinte biztos, hogy hozzám :) az a baj, higy tudom... Igaz nagy koromban tényleg Német országba aksrok majd menni de... Addig sok minden történhet még :)
2014. okt. 16. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!