Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hiányzik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Mit tegyek ha hiányzik, de félek a csalódástól?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy volt már 5 barátnőm egybe se tudtam szerelmes lenni, 17 éves vagyok, és az elmúlt fél évbe csak beszélgettem lányokkal semmi kapcsolatot se szerettem volna és egy 1,5 hónapja rámírt egy gyönyörű lány kit már anno több mint fél éve kinéztem hogy őt szivesen elfogadnám bartnőnek, bepróbálkoztam akkor teljesen negatív volt, aztán most 1,5 hónapja rámírt nagyon meglepődtem és teljesen sinen voltam már első találkozón együtt buliztunk, smároltunk stb... és nemtudom hogyan, de nagyon megkedveltem pár tali után, mert annyira olyan mint én, teljesen egyedi, tetszik az egész én-e. Sőt szerintem megis szerettem, és aztán elromlott az egész a születésnapomon túl itta magát és smárolt haverommal én meg elküldtem a francba hogy ne is keressen stb, aztán felhívott rá 1 nappal telefonon hogy nagyo nharagszok-e meg hogy ne haragudjak már rá stb és egyszerűen annyira megkedveltem hogy nemtudtam rá haragudni végülis ne mvoltunk se együtt, se semmi tehát úgymond belefért csak nem esett jól, aztán ahogy megbeszéltük a dolgokat egy sulinap mikor kaptam 3 eggyest egy órán az mind1 miért és közbe beszélgettünk facebookon és szex témáról beszéltünk és mikor lement ez a 3 eggyes sztori nagyon elvoltam még utána kattanva egy jó ideig és megnéztem mit írt és én meg egy poénjára full ideg fejjel írtam hogy: mert te akit ismersz már le is fekszel vele? csúnyábban írtam csak itt nem lehet... és utána megbeszéltük de utána csak folyton bunkózott és összevesztünk letiltottam facebookon és 1,5 hónap telt el azóta de minden reggel úgy kelek fel hogy hiányzik, nem vagyok depressziós csak hiányzik...és most jött el az a pillanat hogy rövid időn belül cselekednem kéne... És az a baj, hogy nemtudom mivan velem mindig volt önbizalmam, de most nincs és szerintem a csalódástól félek vagy nemtudom, de én vissza akarom szerezni a csajt, csak egy kérdés hogyan a másik pedig az hogy mit tegyek hogy ne féljek a csalódástól legyek bátor? A csalódásba azt értem hogy reménykedek most és ha vissza utasít akkor másszóval csalódok de nagyot, mert akkor végképp nem lesz nála több lehetőség hogy megszerezzem... meg hogy kiröhög, elterjeszti stb... És régen mondta egy veszekedés után hogy ő ne makar elveszíteni mert más vagyok mint a többi,m eg hogy szerette, hogy mindig őszinte voltam, ő írt rám facebookon tehát sok jó dolgot kihoztam felé magamból, és szerintem megbánta ő is hogy bunkózott a vége fele és meguntam és inkább letiltottam, mert idegesített mikor láttam hogy fent van és ne mbeszélünk csak ezért... Megbántam az egészet, és most vissz aakarom fordítani mert érzem hogy ő nekem kell! Csak félek a csalódástól és nemmerek cselekedni emiatt mert sok bajom van most az elmúlt 3 hónapba család,barát minden + ő is és örülök ígyis hogy ne mvagyok depressziós csak lehangolt mindig.. Tehát röviden: mit tegyek hogy legyen önbizalmam, és mit tegyek hogy vissza szerezzem?

Ezt az ötletet gondoltam ki egyébként hogy: vmeik nap felhívom és megkérdem hogy : Szia, xxx vagyok gondoltam felhívlak, mert hiányzik a társaságod meg hogy beszéljünk végre újra, nem adunk egy lehetőséget hogy újra fussunk még egy kört utoljára hogy hátha beválik hogy leszünk még olyan jóba mint régen? Ha igen találkozhatnánk akkor valamikor a közelnapokban,

valahogy így gondoltam tehát: ez jó, ha így felkeresem vagy más jobb tippetek van-e? Meg hogy mit tegyek hogy legyőzzem az önbizalmam, és hogy ne féljek a csalódástól?


2014. máj. 22. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen generációba születtem bakker :/
2014. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is elgondolkozom, hogy miért vannak ilyen gyökerek mint te akik csak fikázni tudnak... Sose értettem, azt se hogy ezt minek kellett ide írni semmivel se lett jobb, neked se, nekem se :)
2014. máj. 22. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
"3 eggyest egy órán az mind1" Szerintem a problémamegoldó készséged is 1-es...Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, mert a korunk beli lányok 90%-a ugyan olyan, mint a kiszemelted...Pia be, bugyi le.
2014. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvastam, olvastam aztán megnéztem milyen hosszú is és kiderült hogy baromi hosszú így aztán 2tanácsot adok neked ami mindig és mindenhol helyes.

1. Ne legyél ratyi.

2. Segíts magadon és Isten is megsegít.

3. bónusz tanács. Hülye csak az, aki te.

2014. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!