Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A női újságok csak karrierista...

A női újságok csak karrierista, diplomás nőknek szólnak? Titeket nem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Ezekben a magazinokban bármilyen cikkben munkáról van szó, mindig azt olvashatjuk hogy az irodában így, az irodában úgy. Legtöbbször úgy van megfogalmazva mintha az irodai kosztümös munkán kívül nem is létezne más, mintha mindenki más aljanép lenne.
2014. okt. 17. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Hat a multkor volt szerencsém párat at lapozni az orvosi rendelőben.... Ezek szerint ezeket a nőket a drága márkák, a pillanatnyi divat es a szexuális szabadosság érdekli csak. Kb 20 Cosmopolitan meg Joy vagy mi volt kéznél, egyikben se találtam egy épkézláb cikket se. Lehet, hogy azert ennyire primitív az újság, hogy a sok szellemi munkában elfáradt szerencsétlen ki tudjon kapcsolni. Olvass inkabb Nok Lapját
2014. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

minden újság végez célcsoport és olvasóközönség felmérést.

amiket te írsz,az annak a célcsoportnak szól,ők veszik leginkább.

az alsóbb,vagy idősebb kategóriának meg ott a kiskegyed,nők lapja ilyesmik.

2014. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem veszem meg ennyik szennylapot sem.
2014. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A htb nőknek ott a Blikk, meg a Bors.
2014. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az újságok az erre igényt tartó célcsoportot célozzák meg. Egyébként azt gondolom irodai munkához nem feltétlenül kell diploma. Én is diplomás vagyok és nő, van is sok diplomás női ismerősöm, de még egyiknél sem láttam ilyen újságot. Meg ha meg nézed az árát, ki tudja ezeket megfizetni? A tesco árufeltöltő biztos nem. Egyébként pedig sok külcsín, kevés belbecs, nem az én világom.
2014. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Te miről beszélsz?


A Glamour/Cosmo/Elle/ stb. újságokban kb. szól 4 oldal arról, hogy bemutatnak különböző munkakörökben dolgozó nőket, ami szerintem még egy része az újságnak, mert nagyrészt reklámokból állnak ezek az újságok, ruhák-smink cuccok bemutatásából. Mondjuk én ritkán olvasok ilyeneket, max. fodrásznál.

De az elég félelmetes, hogy még ma is rágalomnak számít egyesek szemében a dolgozó/diplomás nő...

2014. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A BDSRSTNT!!


Ugyanerre gondoltam. :D


Szerintem ezt a kérdést csak provokálásképpen tette fel az illető, akit zavarnak a boldog, szakmájukat szerető emberek.

2014. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanez a helyzet az "állásinterjús" cikkeknél is. Hogy hogyan készülj fel, hogy öltözz, miket kérdeznek, miket válaszolj. Mintha kb. mindenki közép-meg felsővezetői állásinterjúra menne.Én ahányszor mentem állás ügyben, mindig baráti volt a hangulat, és rohadtul nem úgy zajlott egyáltalán, mint ahogy leírják mindig... :d
2014. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezeket tényleg olvassa valaki? Ez igen.

Szerintem hagyd a fenébe, lehet hogy találnál jobbat is, csak keresni kell.

2014. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Soha egyetlen Cosmo-t nem olvastam és egyetlen Szex és New York-ot sem láttam végig...:) 33/N
2016. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!