Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nyalják...

Az emberek miért nyalják valakinek a hátsóját, csak azért mert egyetemista vagy diplomás?

Figyelt kérdés
Általában ezek az emberek a leghitványabbak és leggonoszabbak és pont ezeknek nyaliznak. teljesen agyalágyultak az emberek?

2014. aug. 11. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, nekem soha nem nyalták, pedig de jó lett volna.
2014. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a te bajod az személyes az illetővel. Ne általánosíts.
2014. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak itt szokás? Elég szomorú!
2014. aug. 11. 20:56
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még nem nyalták. Pedig jól esne.
2014. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni, hogy többnyire hitványak vagyunk és mi fogjuk elhozni a világvégét. Én inkább úgy látom, hogy a hatalom és ismertség képes hamar megrontani az embert.

És én inkább fordítva tapasztalom az osztálytársaim 80% lenézi a diplomásokat, mert szerintük ingyenélők, beképzeltek és nem tudnak semmit. Ha az emberről kiderül, hogy diplomás akkor a véleményét többnyire okoskodásnak veszik. Amikor utoljára néztem még emberek voltunk.

2014. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

"Általában ezek az emberek a leghitványabbak és leggonoszabbak ..."

Nekem pl számos olyan kollégám van akik diplomások, de ezek a jelzők kicsit sem igazak rájuk.

A tudást kell tisztelni (persze nem nyalizással, hanem elismeréssel) és nem pedig az emberi butaságot és irigységet.

2014. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így kell megtudnom, hogy hitvány és gonosz ember vagyok?
2014. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Sajnos el kell, hogy keserítselek, de az egyetemistáknak pont nem nyalja senki a seggét. Sőt, általános sztereotípia, hogy mindegyik egy iszákos, ingyenélő, okoskodó, beképzelt seggarc. Nyilvan van ilyen is köztük, de abszolút nem ez a jellemző.
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem mind ilyen, de úgy tűnik, te is egy vagy a leghitványabb, leggonoszabb, legagyalágyultabb emberek közül...
2014. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nyilván megnyilvánult egy helyi agyoniskolázott.Köszönöm a megnyilvánulásodat!
2014. aug. 14. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!