Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagytok egyedül?

Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Szingli fiuktól és lányoktól kérdezném, hogy mi okból vannak egyedül.

2014. okt. 19. 01:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Van egy lány aki számomra a tökéletes valaki, de elérhetetlen, mindenki mást pedig hozzá hasonlítok, így nem tudnak különösebben érdekelni.
2014. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert nem kellek senkinek, senkinek sem vagyok jó.
2014. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Elég sok verziót olvastam itt, és igazából a saját fajtámat nem láttam. Én nem vagyok sem ronda, sem karrierista. Enyhén nárcisztikus vagyok. Kifelé nagyon jól elő tudom magam adni, még akkor is, ha totál magam alatt vagyok. Mindenkit pillanatok alatt meg tudok győzni, hogy milyen okos vagyok, közben meg csak átlagos.


A párkapcsolatokat ideig óráig élvezem, amíg számomra nem járnak nyűggel. Pl. amíg a szexet meg nem unom.


Volt nem egy lány, aki ezt próbálta megemészteni ideig óráig.


Én a nőkkel való kapcsolatot szórakozásnak fogom fel. Én nagyon tudom szeretni a nőket, nem tárgynak tartom, de általában gyorsan rájuk is unok, számomra a szex nem annyira fontos, inkább egy szükséglet, ami feszíti az embert.

2014. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok sem jopasi, sem gazdag. Bmw helyett is csak egy Thaliám van.

Másrészt meg hülyeségnek találom a párkapcsolatot. A nőknek rentgeteg elvárásaik vannak, amiknek én nem tudok megfelelni. Azért meg nem kell nő, hogy én szeretem, hű vagyok hozzá, kedvébe járok... Az meg egy macsóval lelépjen.

24f

2014. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!