Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves szűz fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiúk! Mit gondoltok, miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Légyszi ne csak annyit biggyesszetek ide, hogy mert ronda/szegény vagyok, mert az ilyen embereknek is szokott pár jutni, a helyzet gondolom nem ilyen egyszerű. Szóval légyszi fejtsétek ki, ha lehet :) Szeretnélek megérteni titeket, mert annyira furcsának találom, amikor valaki pl 25 évesen még nem ért nőhöz..

19/l


2014. márc. 16. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gátlásossá tett a kései szüzesség. Nem tartom magam rondának, szegénynek meg főleg.
2014. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú lenne leírni,megpróbálom összetömöríteni.

Gyerekkoromban is megaláztak,itthon apám vert mindenkit,alkoholista volt.

Középiskolába is mindenki csesztetett,mert vékony és gyenge voltam.A lányok is megaláztak ott is,le sem szarták a fejem.Barátaim egy ideig voltak,aztán azok is széthullottak és elég sok éve már barátaim sincsenek.Nincs kivel eljárnom bármerre,mert senki nem enged közel magához.Hiába hívom őket bármerre,nem jönnek.Azonban ha ők mennek valakikkel bármerre,nem hívnak meg engem.

A nők ugyanúgy levegőnek néznek,8 évig próbáltam mindenfélét,és úgy érzem mindent megtettem hogy sikerüljön legalább lánnyal egy kapcsolat.Egy kapcsolat nem jött össze,se egy csók,szóval semmi.Hiába próbálkoztam én a lányoknál,beszélgetni,szóba állni nem akarnak velem.Nemhogy még randi vagy bármi más történhetne.

Ebből adódóan a megalázásokból és a sok visszautasításból,félénk lettem azóta már nincs is kedvem megszólítani sem lányokat,olyannak érzem mintha felesleges lenne,hiszen az eredmény negatív lesz úgyis.Meg hát nem is nagyon volt dolgom lányokkal,suliba is műszaki területen és most egyetemen is műszaki területen tanulok,ahol szinte 0 lány van akivel tudnék ismerkedni.

Nagyon röviden ennyi,de még lehetne oldalakat írni ehhez. :)

22/F

2014. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja hozzátenném még,hogy se ronda se szegény nem vagyok,akiket megkérdeztem lányokat mind azt mondta,hogy jól nézek ki.Öltözködésileg és egyébként is igényes vagyok magamra,értelmesnek tartom magam,egyetemen tanulok jelenleg is.Képzem magam folyamatosan,vannak hobbijaim,értek sok dologhoz. :)
2014. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok szűz , de eddigi leghosszabb 'kapcsolatom' az 2 hetes volt :D


Ez valószínűleg azért van , mert elég nehéz jellemem van , és elég büszke típus vagyok , mások szerint egyszerűen csak beképzelt :)


20f

2014. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%
Szegénységi bizonyítváááááááááány =D
2014. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tucat lánnyal beszélgettem már rendelőben, megállóban stb olyankor érzem a kontaktot de olyan barom vagyok hogy nem bírom elhívni sehova, meg sokszor megkérdezem magamtól, hogy mit tudnék én adni nekik, való nekem egyáltalán a szerelem/társ? Romantikusnak tartom magam, de nem tudom előadni magamat, nem érzek késztetést hogy fogjam a kezüket, meg velük töltsem az időmet.

Abszolút nem érdeklődöm és nem is próbálkoztam senkinél konkrétan, 17 voltam amikor egy beszélgetésből találkozás lett, aznap tiszta ideges voltam, kitaláltam hogy viszem a kutyát hogy lefoglaljon, volt egy csók és ennyi

21F

2014. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem találtam olyan nőt még, akivel le tudnám élni az életem. Nem, engem az egyéjszakások nem érdekelnek, és nem, nem tartom magam emiatt kevesebbnek és igen, szerintem ez így normális. A nőkhöz értek, viszont a játszmázásaikhoz nem. 24/F
2014. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki azt csinálja, amit, nem jelenti azt, hogy nekem is azt kell.

Azért elég sok az abortusz, nem? Védekezés mellett is.

2014. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Szimpatikus amit leírtok. Szeretne valaki ismerkedni? 25/L vagyok és én sem igazán találom a helyem.
2014. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Juhú, ezaz emberek, jöjjetek csak össze itt a gyiken :D
2014. márc. 16. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!