Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Ti boldogok vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Ti boldogok vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért? És ha igen, miért?


Én lassan egy éve szingli vagyok, de most kezdek ráérezni a boldogságra, a szabadságra, hogy így is jól érezheti magát az ember a bőrében... :) Nem keresek senkit, csak egyszerűen élek és a jó dolgokra koncentrálok, ez olyan felszabadult érzés, még leírni is. :')


Ki hogy áll ezzel a témával?


2014. febr. 1. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert én keresem a párom, egyelőre sikertelenül:D
2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát mindennek van jó és rossz oldala, személy szerint régóta egyedül vagyok, még élvezem is de mostanában jutottam el odáig, hogy lehet kéne egy másik ember is magam mellé.
2014. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.A magany kikezd lassacskan. :(
2014. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én már lassan boldogabb lennék szingliként is... szerettem szingliskedni, mert azt csinálhattam amit akarok, most van párom, de sok a baj vele... :((( Lusta pl. dolgozni elmennmi, javitani a körülményein, de viszont sír h nincs pénze, pedig jó eszű gyerek, van érettségije, szakmája
2014. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
én általában szeretek egyedül lenni. Amikor már nem, történnek a dolgok maguktól. Amúgy is történnének vmilyen szinten, csak olyankor vagy észre sem veszem, vagy lekakilom
2014. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én ezalatt a közel 1 év alatt nagyon sokszor boldogtalan voltam. Rengeteg próbálkozásom volt új párkapcsolatot kialakítani. Egyik személybe se szerettem bele, mindengyiket "elküldtem" még a randizás alatt. Szóval ha nagyon akarnék már lehetne valakim, de csak azért, hogy legyen, szerelem és érzelmek nélkül... Nos inkább megpróbálok egyedül boldognak lenni, a saját életemet kiegyensúlyozottá tenni, és aztán lesz ami lesz.


És most jól érzem magam. Lehet hogy fura, de mégis. :)

2014. febr. 1. 11:25
 8/15 anonim ***** válasza:
27 eve verem a farkam.Remélem nemsokára meghalok!
2014. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem fura. Ha egy aktuális helyzetből, ami amúgy nem lenne jó, megpróbálod a legjobbat kihozni: legjobb, amit csak tehetsz.

Kár a másik idejét pazarolni, ha igazából nem akarod.

2014. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, minden tök jó, nincs aki féltékenykedik, lehet ismerkedni, oda megyek ahova akarok, dugni is van kivel. bár már kezdem megszeretni az illetőt, de abban nincs semmi rossz, az még nem kötelez semmire
2014. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!