Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hogyan törhetnék...

Mit tehetnék? Hogyan törhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés
A gimnázium befejezése után nem mentem sehová továbbtanulni,sokat idegeskedtem, mára már minden barátomat elvesztettem, csak a páromat nem. Beteg is lettem (telenőttem szőrrel,pattanással, lefogytam )majd járkálhatok kivizsgálásokra, nem beszélve arról hogy ilyen fiatalon ez mennyire gátlásossá tesz, a barátom előtt is. Itthon ülök és fogalmam sincs hogyan lehetnék újra boldog és egészséges, mit kezdjek az életemmel és hogyan törhetnék ki ebből! Elegem van már
2014. okt. 20. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
kezdj el tanulni valamit önszorgalomból! valamilyen irányba indulj el :) mi az ami érdekel? mit szeretsz csinálni? miben vagy jó?
2014. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
humán tárgyakból jó vagyok (töri,magyar,nyelvek), nagyon szerettem tanulni, szerettem az elismerést, a jó jegyeket. Fel is vettek az egyetemre, de nem mentem, mert rájöttem, mégsem az a szak érdekel. Az is fáj, hogy elvesztettem a külsőmet,és erre is csak annyit tudnak mondani, hogy nem gyógyítható :(
2014. okt. 20. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet ha megint életvidám leszel akkor meggyógyulsz...sok dolog van amit az orvosok nem tudnak gyógyítani, de a tested igen...én pl 18 évesen voltam utoljára beteg mert akkor még az iskola miatt kellett az igazolás :) 3 éve még megfázva sem voltam :) szóval a tested szerintem megtudná magát gyógyítani...csak hinned kell benne és a megfelelő mennyiségű boldogság hormont termelni :)
2014. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mikor fejezted be a gimnáziumot? Ha csak most érettségiztél, és kihagysz egy évet egyetem előtt, akkor az nem olyan nagy probléma. Keress valami állást, vagy otthon csinálj ezt-azt.
2014. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazad van, de azért jobb lenne újra nőiesnek lenni, ezek a szőrök nem hullanak ki csak úgy maguktól :( borzalmas, hogy minden egyszerre jön össze! Egyébként én sem voltam soha beteg, ez is akkor kezdődött mikor befejeztem a gimit..
2014. okt. 20. 11:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben az évben fejeztem be, és jövőre természetesen újra beadom a jelentkezésem, de olyan szakra, ami tényleg érdekel.
2014. okt. 20. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom lelkileg és ezáltal testileg is gyengébb lettél...és azért tudott ez a betegség eluralkodni rajtad...legyél megint a régi :) egészséges :)
2014. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden eddigi jel szerint hormonzavarom van, fel se tudom fogni hogy alakult ki egyik napról a másikra :( Sosem voltam egoista, de elégedett voltam magammal minden szempontból, most még az utcára se megyek ki..
2014. okt. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!