Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve nem sokáig bírom már. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van mindenből tegnap óta folyamatosan sírok akkor persze nem amikor aludtam de akkor meg rémálmaim vannak. Nem is tudom hol kezdjem nekem semmi se jut egyszerűen. A szüleimnek nem kellek nem igazán szeretnek talán rányomta az egész életemre a bélyeget. Folyton azt hallom hogy ha nem lenne gyerekem sokkal jobb lenne meg ilyenek. Sose voltak barátaim és nem szeretett senki ha úgy éreztem van is valaki itthagyott fél éven belül mert valószínűleg senki nem viseli el hog ekkora sz..@r vagyok.A barátom is itthagyott pedig nála tényleg éreztem hogy talán szeret, de rájöttem hogy csak nem volt jobb és azért jött össze velem. Régen folyton az motivált,hogy jól tanulok hogy ebben legalább van sikerélményem. Aha persze egy egyetemre nem vettek fel,főleg oda nem ami a vágyam lenne. Most jelenleg dolgozok mindennap inkább,mert nem bírom elviselni ami körülöttem van. Viszont semmi se tölt fel. Nincs társaságom hiába igyekszem senki se szeret soha.. Csúnya is vagyok meg kövér és sose sikerült még eredményt elérnem hogy jobb legyen, amúgyse értem hogy ilyen fiatalon hogy lehet valaki ekkora kövér. Amúgy senkinek se tetszem. Pszichiáterhez is járok szedek antidepresszánst de ez csak azt a fajta szorongásom oldja ami meggátolja hogy öngyilkos legyek. Régen nem voltak ilyen erős gondolataim sem kísérleteim. Buta is vagyok nagyon. Bennem egyszerűen semmi se jó. Itthon ha hazajövök hallgatom,hogy tartsd el magad ,verekedés,veszekedés. Komolyan nem bírom ezt tovább!!! Hogyan haladjak így előre ha semmi se tölt fel?? 19/L
2014. szept. 3. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Régen folyton az motivált,hogy jól tanulok hogy ebben legalább van sikerélményem. "

"Buta is vagyok nagyon"

Ez mintha egy kicsit ellent mondana egymásnak

Szerintem következő évben jelentkezz újra főiskolákra, addig még el is végezhetnél valami tanfolyamot ami az adott szaknál plusz pontot ad


Próbálj vidám lenni, van aki a ducibb lányokat szereti, ha meg tényleg zavar fuss mindennap vagy valamit tegyél ellene

2014. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Trafó1 ***** válasza:

Van rá lehetőséged, hogy külön költözz??

Ha igen tedd meg, akármilyen kis albérlet is megtenné, válaszd le magad a negatív értékelésekről, és kezdj ujj életet, lehetőleg minél távolabb az eddigi életedtől.

2014. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Általánosba és középiskola első éveiben voltam jó tanuló hát akkor is 3-4 óra tanulással csak akkor azt hittem tök jó vagyok de kiderült hogy ezen a területen sem érek sokat. Hiába teszek bármi ellen nincs már kedvem senkim sincs nincs kiért élni. Hiányzik valaki,aki szeret engem is :(
2014. szept. 3. 09:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Magadért élj :)

Fogadd el magad és majd jön egy srác aki olyannak fog szeretni amilyen vagy

2014. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
igazad van...buta vagy, csúnya vagy, kövér vagy és senki se szeret...leírtál mindent...teljesen igazad van! pontosan jól látsz mindent...akkor ideje változtatni nem? azért kíváncsi lennék erre a "csúnya vagyok" "kövér vagyok" dologra...hogy csak a te szemed lát e annak...azt hiszed a sírás megszépít vagy lefogyaszt? azt hiszed jobb lesz tőle? NEM! először neked kell azt mondanod, hogy "igenis szép vagyok, van bennem mit szeretni, jó az alakom, de ha változtatok még jobb lesz..." szóval az első lépést neked kell megtenned! addig nem tud más segíteni! persze próbálkozni lehet...de sokkal nehezebb...annyira csak nem lehetsz csúnya és kövér ha volt barátod...és a szépség relatív...meg kövér vagy? valaki itt 150+-os lányt keres...neki azaz ideális...szóval először magadat kell megszeretned...elmondom neked akkor vagy a legszebb ha mosolyogsz! még akkor is szép vagy ha "kövér vagy"...sőt a telt lányok mosolyában van valami plusz...szóval itt az ideje a változtatásnak ha nem jó ez így neked...akár neten keresztül is barátkozhatsz...ne add fel!
2014. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Istenem! Ezt az önsajnálkozást!!! Ha ennyire rinyálsz akkor miért csodálkozol, hogy semmire sem vagy jó? Mást sem teszel csak hisztizel.

EMBER! Ha nem tetszik változtass.

Ronda vagy?? Ki mondja? Nincs ronda ember csak igénytelen, elhanyagolt alak. Tessék fodrászhoz menni, tessék a bőrödet tisztán tartani, tessék használni egy kis sminket, és tessék mosolyogni. A mosoly minden embert széppé tesz.

Kövér vagy?? Miért nem fogyózol? Tessék elmenni futni vagy edzőterembe. Tessék egészségesen táplálkozni, és hoppá.. már nem is leszel kövér.

Buta vagy??? Tessék olvasgatni, tanulni, művelődni. Tessék minden évben próbálkozni az egyetemmel, ha nem megy akkor az egyetem nem neked való. Akkor tessék olyan szakmát választani ami örömet okoz. Sokan vagyunk akik diploma nélkül is boldogulunk, és okosak vagyunk.


Azért nincsenek barátaid, azért hagy el a párod mert egyszerűen negatív vagy. Engem így a monitoron keresztül kirázott a hideg, hogy mennyire nincs semmi kisugárzásod, önbizalmad, mennyire rossz ómen vagy... Senki nem szeret olyan emberekkel lenni akik ennyire nem képesek a jót és szépet látni..

Nem árt ha rájössz, sok minden van ami másnak nincs

PL: Egészséges vagy. Nem kell attól félned, hogy 45 évesen végleg megsüketülsz (én ebben a cipőben járok, de nem törtem le.. Nem baj. Szerencsés vagyok mert 40 évig ha rosszul is de hallottam zenéket, csodás dalokat, a fiam kacagását, sírását)

Van hol aludnod. Sokan az utcán élnek.. Van mit enned. Sokan éheznek...

Szóval ne hisztizz, hanem VÁLTOZTASS HA NEM JÓ.

2014. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
EZek a pozitív gondolkodás és társai meg ne add fel nem segítenek de tényleg hiába ltom magam szépnek ha ugyanúgy nem kellek senkinek. Egyébként 15kg vagy 20 felesleg van rajtam és téyleg ocsmány vagyok. A butaság ellen nem lehet túl sokat tenni.
2014. szept. 3. 10:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg sajnáltatom magam és hisztizek de mert ez legalább megnyugtat. Nem tudom ki hogy van vele,de engem annyira nem nyugtat a tető a fejem felett amikor ki akarnak dobni otthonról. Nincsen gázunk meg semmi volt hogy november végén hideg vízbe mostam hajat. Meg oké másnak van súlyos betegsége de nekem itt van ez a roh**adt pánikbetegség és társai nyilván talán ez gyógyítható de amióta a gyógyszert szedem rosszabbul vagyok mint voltam. Szeretni ígyse úgyse szeret senki érthető? Ha a pozitív gondolkodás mestere vagyok sem. Meg amúgyse tudom hogy kell ilyeneket csinálni!!! Én az életembe nem sok szépet látok.!
2014. szept. 3. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Régen én is nagyon negatív voltam (pár hónappal ezelőttig) de sok minden megváltozott...)

főleg, hogy én akartam a változást! régen negatív szemléletű voltam...most a pozitívat nézem...nem mind1, hogy éled meg ugyanazt, vagy hogyan tekintesz ugyanarra a dologra...szóval tudom milyen most, de hidd el lesz jobb ha eléred azt a pontot amikor azt mondod akarod a változást!


NEGATÍV szemlélet:

7 éve elhagyott akit a legjobban szerettem és súlyos depresszióba estem...

nem voltak barátaim egyedül voltam, otthon ültem egész nap...

nem nagyon fejlődött az általános tudásom, nem érdekelt semmi...

nem szeretett senki, nem voltam jó senkinek...

nem kaptam szeretet senkitől, egy ölelés mindennél többet jelentett volna...

nem volt önbizalmam, nem mertem senki felé közeledni, "csúnya voltam"...


POZITÍV szemlélet:

7 éve kaptam egy olyan lehetőséget, hogy építsem a karrierem...

neten sok emberrel ismerkedtem, néhánnyal jó barátságot alakítottam ki...

leraktam 3 szakmát, igaz 1 irányra koncentráltam, de arra 100%-ig...

több külsőre nagyon szép lánynak tetszettem, de belsőre nem feleltek meg nekem...

nem tudtam senkit megölelni, de megérte várni, mert most azért olyan jó...

1 kis löketet kaptam, és volt egy sikeres randim, és ha valaki 1 éve azt mondja nekem, hogy ennyire laza leszek egyszer is egy randin kinevettem volna...és egy jó ideje már sokkal helyesebbnek látom magam a tükörben :)

2014. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 160 cm magas és 95 kiló vagyok. Ráadásul az idétlen orvostól való pánikbetegségem miatt a fogaimat is elhanyagoltam, és foghíjas vagyok. 24 évesen ez elég kínos. De mégsem sajnáltatom magam úgy mint te. Én elkezdtem sportolni, és bár még nehezen megy, elkezdtem kalóriákat számolni. Már csinálom egy ideje, és lement eddig 5 kiló.. Dolgozom, és most jutottam el arra a pontra, hogy legyőzöm a félelmemet, és elmegyek fogorvoshoz. Legalább félmillióba fog kerülni, hogy végre ne legyen hiányzó fogam, de ez van..

De te nem csinálsz mást csak sajnáltatod magad. HA neked ez jó.. akkor minek írtál ki kérdést? Akkor sajnáltasd magad továbbra is..Végül is változtatni az életeden eszed ágában sincs.

2014. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!