Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogalmam sincs mit tehetnék....

Fogalmam sincs mit tehetnék. Hogyan törhetnék ki?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy egyáltalán hogyan kell egy normális érzelmeken alapuló kapcsolatot kialakítani vagy egyáltalán barátokat szerezni. Nem akarom senkire ráerőltetni magam... Hogy ne úgy nézzen ki, hogy nem érdekel, de ne is zaklassak senkit... Bárkivel beszélgetek, de senkivel nem barátkozom. Nem várhatom el senkitől, hogy kedveljen vagy szeressen, de ennyi rosszindulat után honnét tudjam előre, hogy bízhatok-e benne, számíthatok-e rá, hogy mindig fordulhatok hozzá??? Azt hiszem ha már tudom, hogy bízhatok valakiben és érzem hogy van rám igénye onnantól már nem lenne baj, de addig is eljutni... Már kész kínlódás ez az egész... Nekem még az is haladás ha normális lelki dolgokról beszélhetek valakivel. Az biztos, hogy most egy időre hanyagolni kellene az embereket, nem lenne jó ha ebben az állapotban ismerne meg valaki. Még azt hinnék, hogy csak egy ilyen megkeseredett lelki nyomorék tudok lenni. Pedig ha egy pillanatra látnák aki voltam, főleg ha én is láthatnám akkor talán minden megváltozna...


Talán az lenne a legjobb ha először magammal foglalkoznék, és ha már rendben vagyok akkor jöhet a külvilág.


Nem tudom, hogy jó kategóriába tettem-e a kérdésem, de szerintem a megoldás valahol a mentalitás változtatásnál lesz. De azt is hogyan. Hogyan higgyek a boldog valóságban?


Kapcsolódik a kérdéshez.

[link]


Aki tud segítsen.


2010. máj. 23. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki...!
2010. máj. 23. 20:56
 2/6 A kérdező kommentje:
Hjaj, hát nem igaz, hogy senki nem tud segíteni :"(. Persze ha a szexről lenne szó...
2010. máj. 23. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kemény harcokat vívok önmagammal. Ez az egyik terület nálam is: van, amikor túl nyomulósan próbálok ismerkedni (barátkozni), és az is baj; máskor pedig zárkózott vagyok, és aki nem ismer, az egy beképzelt kis hülyének tart, mert az jöhet le egy idegennek, miközben csak "félek" kezdeményezni (beszélgetést, barátságot).


Ez ugye két szélsőség. Korábban nálam a kettő között nagyon nagy szakadék volt. Mára már sikerült szűkítenem ezt...közeledve a középút felé.


Igazából szerintem ez is fejben dől el.


Ha gondolod, beszélhetünk, írhatunk.


L

2010. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D Több segítséget kapok ha leírom blogba XD. Ez kész...


Írtam privit ;)

2010. máj. 24. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az a bajod, hogy nem foglalod le magad eléggé. Aztán jössz ide nyávogni, hogy jaj neked milyen rossz is.


Ha meg valaki végre ír valamit, akkor lefikázod, h "inkább írsz blogot". Menj, sírd ki akkor ott a blogodban magad... itt meg hagyj tárhelyet a valóban normális/fontos kérdéseknek...


18F


Merem állítani, hogy lány vagy és 20 alatt..

2010. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fikázásnak írtam..., csak kicsit több segítséget vártam. Na mindegy. Hagyjuk.
2010. máj. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!