Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy férfi megüt egy nőt akkor az illető már nem is férfi sőt még nem is ember, de ha egy nő megüt egy férfit akkor az teljesen rendben van. Ez miért van így?

Figyelt kérdés
azért mert a nő gyengébb? ez akkor sem igazságos szerintem. A nőt is el kellene ugyanúgy ítélni mint a férfiakat ha megütnek egy ellenkező nemű embert.

2013. ápr. 10. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha a nő üt meg egy férfit akkor a feministák hallgatnak, ha a férfi üt meg egy nőt akkor meg teli torokból kiabálnak. Ennyit az egyenlőség elvéről.
2013. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen, azért, mert a nő gyengébb és aki megüt egy nála gyengébbet, az nem nevezhető férfinak.
2013. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen jogos ha egy nő megüti azt a férfit, aki kezet mer emelni rá elsőként.


Minimum a dupláját kapja vissza az ilyen férfinek nem nevezhető egyed, hogy egy életre elmenjen a kedve, hogy kezet merjen emelni egy nőre. Ja, és nem verőlegényektől, hanem az adott nőtől, azonnal.

2013. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
1-es vagyok, soha nem ütöttem meg nőt, terveim szerint nem is fogok, de elvárom hogy egy nő se üssön meg engem. Mert ha mégis megütne akkor nem vagyok benne biztos hogy nem állítanám le akár erőszakkal is. Lehet akár engem most fújjoli is, akkor sem fog megváltozni a véleményem.
2013. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

ma már úgy van ha jogtalan támadás ér, a jog felhatalmaz menthető felindulásból olyan megelőző lépéseket tenni, ami túllépi a támadás erejét is.

És igen!!!a nő mi jogon veszi a bátorságot h egyáltalán csak hozzáér a párjához fizikai bántalmazás miatt!

de ha egy férfi teszi akkor mindjárt a legnagyobb állat.

küzdősportokat üzök egyszer az asszony nekem ugrott, még mielőtt megtette volna figyelmeztettem, h nincs joga

ő megcsinálta, aztán levittem a földre és megtekertem a csuklóját míg nem verte a földet, de mivel rafkós vagyok a zsebembe a telefon már be volt állítva hangfelvételre

mindent felvett

annyira szarul érezte magát utána a nő, h egyből látleletet akart csináltatni meg rendőrt hívni, mondom ok, de te mész börtönbe

lejátszottam neki a felvételt, de utána csak a lakásban tört zúzott.

másnap elmentem egy ügyvédhez, azt mondta a nőkre is ugyanaz igaz mint a férfiakra

feljelenthetem és akár büntető feljelentés is tehető miatta

hazamentem azt kidobtam a banyát, menjen máshova keménykedni

2013. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egy nő üt meg egy férfit az sincs rendben. Kivéve ha az ágyhoz van kötve és akarja.
2013. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
nincs rendben, ha egy nő megüt egy férfit, de hogy a kérdés első felére válaszoljak, igen, egy férfi sokkal erősebb, mint egy nő. hamár mindenképpen erősködni akar, akkor tegye azt a saját súlycsoportjával.
2013. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A Norbit című film az élő bizonyíték a példa cáfolására!
2013. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ma 10:11

33F vagyok, de vannak olyan nők akiktől nem szeretnék pofont kapni mert erősebbek mint én, pedig én sem 65 kilós vagyok.

2013. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nincs rendben.

Egyszer egy exem túl sokat képzelt magáról, megfogta a nyakam és megütött. Akkor kapott tőlem rendesen. Senkitől nem tűröm el, hogy megüssön. Se nőtől, se férfitól.

2013. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!