Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tanácsot szeretnék kérni, de...

Tanácsot szeretnék kérni, de tényleg jó lenne ha olyan ember válaszolna aki ért hozzá, nem akarok bunkó és összezavaró válaszokat kapni. A többi lent! Az étrendben rendben van?

Figyelt kérdés

Versenysúlyos sportágat csinálok, és le kéne fogynom szeptember közepéig 5 kgt. Leírom az étrendem, hogy jól csinálom-e mert megállt a fogyás és egy picit megijedtem:) Tudom, hogy ez normális de kéne egy megerősítés ( vagynem) hogy az étrendem is rendben van-e.

Reggel: felébredek egy bögre kávé és zabpehely tejjel.6ra megyek dolgozni.

9kor: egy alma

11kor: egy pufirizs

fél 1: ebéd: ami általában csirkemell barna rizzsel és párolt zöldséggel

3kor: megint egy kis gyümi

fél 5: 2 pufirizs padlizsánkrémmel

6ra lemegyek konditerembe: ahol súlyzós edzést majd kardiót végzek utána megiszom a fehérje turmixot. és ha még éhes vagyok vagy későn fekszem le akkor zsírszegény túrót eszek. na hát így nagy vonalakban ennyi:)ez így milyennek tűnik?? több fehérje kéne? Vagy kevesebb szénhidrát? köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 12. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

amit eszel az kb rendben van,

-de ha fogyni akarsz,akkor ennél azért kevesebbet kell megenned,

2014. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ennél kevesebbet??? Hova?
2014. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Itt minden válaszoló szakértő ám!
2014. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli okés, esetleg tej helyett joghurtos túrót is tehetsz rá a zabpehelyre, így magasabb a fehérjetartalma és laktatóbb is, fahéjjal megtudod bolondítani, esetleg reszelt citrom vagy narancshéjjal.

11kor saláta hozzá 2 db főtt tojás

ebéd rendben

3 okés

fél 5 egyél még hozzá egy kis sonkát vagy párolt halat is

2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.a tej nem játszik.

vagy vízzel keverd,vagy proteint teszel a zabba,vagy tojást eszel.

2.?

3.ide a 4es kaja,de a rizs nem több,mint 50g

4.ez oké,szintén rizs kimérve,vagy rizs nélkül inkább

5.tojás,zöldség

de nem írtál grammokat amúgy sehova sem,így meg nem tudni pontosan,hogy mi a pálya,mert a reggeli zab lehet 40g nálad,de lehet 150g is,és ch-ban ez már nagyon nem mindegy,a rizsnél ugyancsak.

2014. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Makrányi Noémi válasza:

Én 11 éves vagyok 69 kiló voltam anyukámal elmentük egy korhézi tanácsadára és 64 kiló vagyok !


ui: 2 hónapja mentünk !

2014. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arra figyelj hogy folyamatossan àtmenetileg vèglegessen ideiglensitsed a megszkitàs mentessen vèghezvitt diètàdat akkor semmi baj nem lehet.Persze vigyàzz a nassolàssal meg a csokival, esteleg olyasmivel Csabd be gyomrocskàdat amivel nem billented ki a kalóriàkkal hogy a blanco daft nem in gassed meg
2014. aug. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!