Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyesek,...

Miért gondolják azt egyesek, ha valakit ba@ogatnak egyfolytában, akkor attól lesz munkahelye?

Figyelt kérdés
Ok van olyan aki nem akar dolgozni,de aki keres és nem talál,az megoldás hogy ba@gatják,hogy még szarabbul érezze magát?
2014. okt. 21. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős
2014. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Együttérzek Veled, pont így vagyok én is. Évek óta közmunkán vagyok, hol van hol nincs...Rengeteg önéletrajzot küldök, soha nem válaszolnak sehonnan. És közben meg egyfolytában piszkálnak, a saját családom is! A férjem folymatosan, és még anyám is, holott nem élek már 18 éves koromtól vele, és bőven 40-es vagyok már. Nálunk nagyon nehéz munkát találni, és még van egy életfogytig tartó betegségem is sajnos. Én is rosszul érzem magam emiatt.
2014. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a b*gatás is felesleges, mert aki akar, az úgyis keres, aki meg nem akar dolgozni, az inkább elviseli.
2014. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.Amikor nem volt melóm.Mindenki jött hogy aki akar az talál. Rohadtul nem.

Hiába a sok önéletrajz küldés,személyesen bevitt önéletrajz. Interjú. Ha nem hívnak vissza. Szégyen!

Pedig mindent bele adtam,hogy jó legye. Volt,hogy 1 hónapig napi 2-3 órát munka kereséssel töltöttem! Több száz önéletrajzot elküldtem,semmi. Anyum is nehezen talált munkát.


Nehéz a mai világban elhelyezkedni. Aki pedig évek óta fixen dolgozik,az könnyen beszél.


Nagyon remélem,hogy meghosszabbítják a szerződésemet most ahol vagyok,mert ha nem,akkor újra kereshetek munkát :(

2014. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hű, de ismerős!


Egy hónapja járt le a gyes, a munkahely már két éve jogutód nélkül megszűnt.


Mindenki azt mondja hogy aki akar, az talál munkahelyet.

Még a tesóm is b. szogat, pedig már több, mint 20 éve alig találkozunk, de ha fél évben egyszer telefonon beszélünk, akkor ez, és csakis ez a témája. Már utálok vele beszélni.

Szóval, nem érti senki, hogy amiért nincs még munkám. Mondom, kösz, találj már nekem munkát! de lehetőleg úgy, hogy nyolcra oda tudjam vinni a gyereket az oviba, és du. négyre odaérjek érte. Férjem hajnali háromkor kel, négy előtt ül a vonatra, este negyed nyolcra ér haza. Más segítségem nincs.


Nincs diplomám, mint a tesómnak, még csak szakmám sem, csak egy szimpla gimnáziumi érettségim. Még csak idegen nyelvet se beszélek, bár tudom, ez az én hibám, de ez van.

Tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok a munkáltatók álma. Nincsenek olyan képességeim, ami miatt pont annyira kellenék bárkinek is. Legfeljebb alja munkára, arra meg ott vannak a helyi kis munkakeresők, ugyan miért fizetnének nekem még plusz Útiköltséget (egy alsóbivalyb sznádi típusú kistelepülésen lakunk)?


Egy munkát találhattam volna ez idő alatt, protekcióval, nettó 65 ezerért, de azt reggel hatkor kellett volna megkezdeni a egy másik városban. Ez azzal járt volna, hogy 4:45-kor a buszon kellett volna ülni. De mit csináltam volna a gyerekkel? Hova tegyem? A szerencsétlen gyerek lelkivilágától most tekintsünk el, hogy 4: 20-kor az oviban kell lenni, de még ügyelet sincs az oviban, tehát technikailag sem kivitelezhető.


Erre meg kapom az ívet mindenkitől, hogy ez csak kifogás... :(

Bőgni volna kedvem.


Na, most, hogy kipanaszkodtam magam, megyek, és kibőgöm magam, majd főzök valami vacsorát a családnak.

2014. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: Egyébként én is megkaptam, amikor munkát kerestem. Sőt, a párom is munkanélküli lett majdnem egy évre.. mindenki nagyon okos volt, és jött a szöveg, hogy aki akar, az talál munkát, nem kellene válogatni.. A sors fintora, hogy ezek az emberek azóta mind elvesztették a munkájukat vagy kilátásban van a munkahelyük megszűnése, és kétségbeesve keresgélnek. Van, aki már egy éve keres. Hát.. mi nem piszkálunk senkit, gondolom azóta már átértékelték a könnyelmű észosztást..
2014. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!