Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom most 28 éves, de 8...

Barátom most 28 éves, de 8 évig depresszióban szenvedett. Kigyógyult. De mikor beszél, figyel, egyfolytában tördeli a kezét és az enyémet is! Miért?

Figyelt kérdés
Depressziója abban merült ki ,hogy szorongott társaságban ,feszült volt és tényleg egyetlen egy szót sem tudott szólni főleg! lányokhoz. Azt mondta 3 éve kigyógyult egyszercsak. Nagyon helyes, 3 hete ismerem de most kezdenek feltűnni egy-két dolgai...soha! nem húzza ki magát, mindig izeg-mozog és nemcsak a saját de az én kezemet is mániákusan tördeli a találkozásunk minden egyes percében.Mondtam,hogy ez engem idegesít, azt válaszolta,hogy muszáj valamit csinálnia mindig a kezével...Mit tegyek?Ez még a depressziója? Ez elfog múlni?

2013. máj. 21. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
ez a szorongásának a jelei. Nincs olyan, hogy valaki egyik napról a másikra hirtelen kigyógyul... Ha nem tudod elfogadni, hanem "idegesít" akkor jobb ha békénhagyod...
2013. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Légy már egy kicsit megértőbb hozzá... Ha le fog nyugodni melletted, akkor ezek mind elfognak tünni...nyugalomra, megnyugvásra, stabilitásra ha törekszel, akkor előbb utóbb rendbe fog jönni a srác..
2013. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem most menekülj,mert egy ilyen ember túlzottan lehúzhat egy energikus embert(ahogy az írásodból kinézem,te energikus vagy)
2013. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyáltalán nem depresszió, ezek inkább a generalizált szorongásos zavar, és talán a szociális fóbia jelei. Ha már most nem tudsz megbékélni ezzel, azt javaslom, még most szakíts vele, mert ennél jobban fog rád támaszkodni, és minél több ideje vagytok együtt, annál többször lesz veled ilyen
2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy szorong mert ha eddig nem tudott hozzászólni a lányokhoz, már ez a kis dolog is csoda nála, és valószínű még annyira bizonytalan hogy ez így jön ki rajta ez az idegeskedés. Legyél hozzá kicsit megértőbb, próbálj neki segíteni.

Hidd el ha mellette vagy és érezni fogja hogy fontos vagy neki, és hogy neked is fontos ő, akkor abba fogja hagyni és nyugodtabb lesz. Visszafogja nyerni az önbizalmát is.

2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

3 Abszolút nincs igy. Pont fordítva, az energikus ember tölti a másik embert:) Döbbenet.


Kiváncsi lennék, hogy ha te sérülnél meg(tök mindegy milyen okból), és kérnél tanácsot, akkor mit szólnál ha kukáznának téged.

2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én már nagyon régóta aktív társasági ember vagyok, de rendszeresen tördelem a kezeim, rágom a szám, a pirszingem, rázom a lábaimat, dülöngélek, meg ilyen szorongásos baromságok, de hozzá van szokva mindenki, ha szereted a barátodat te is meg fogod szokni, ilyen kis apróságok ne zavarjanak már...
2013. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Az előző válaszoló azt tanácsolta hogy menekülj..Nos ha egyutt vagytok gondolom szereted és ez nem lenne olyan egyszerű. Próbáld megérteni, valószínűleg feszült de ez egy idő után biztosan el fog mulni.Tarts ki! Ha nem megy mondd meg neki és beszéljétek meg.
2013. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: stabilitásra van szüksége a srácnak. Neked akar megfelelni. Ha érzi a szeretetedet a törődésedet, a békédetm akkor eéfogad, nem akar már megfelelni...


Szokták mondani: a szeretet gyógyit és energetizál-és ez tébnyleg igy van..alkalmazd, azt irtad helyes.,,akkor?

2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Depressziorol nem gyógyul ki az ember, max tünetmentes lesz hosszabb-rövidebb ideig....
2013. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!