Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok felnőni, mit tegyek?

Nem tudok felnőni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, ezért igyekszem rövidre fogni:

Anyukám volt a támaszom, Ő viszont depressziós, alkoholista. Sajnos még egy háztartásban kell élnünk vele.

A szüleim elváltak, Anyu próbált Apu ellen fordítani, de Apu lett a támaszom.

Nos amióta megtudtam, hogy Anyu iszik, tele van gonddal az életem. Előtte egy életvidám lány voltam, Anyu elől viszont egy párkapcsolatba menekültem, ami tovább szülte a nehézségeket. Januárban pániktüneteim voltak, azt hittem nem bírom és kész, vége, megbolondulok.

Nyáron sikerült sokat fejlődnöm, de az alapvető gondjaimat nem tudom megoldani. Nem tudok döntéseket hozni, a párkapcsolatom hatalmas stressz, de nem tudok szakítani. Nem merek emberek közé menni, egyedül boltba...stb.

Ráaásul ami nyomaszt, hogy lelkileg egy senki lettem. Tele vagyok gondokkal, és ha nem beszélem ki magamból, kezdek bekattanni. Viszont itthon nem tudom kibeszélni magamból, sőt, egy csomó embert elmartam, mert traktáltam a gondjaimmal. Apró gondok, de nekem lelkileg TÚL NEHEZEK!

Ráadásul sokszor úgy jön ki a lelki rosszullét, hogy bunkó leszek a szeretteimmel, ők meg nem kérdezik meg, hogy mi a baj, hanem akkor levegőnek néznek.

19 éves vagyok, lány, de úgy érzem nincs kiút.

Járni fogok pszichiáterhez, de azse megoldás.


2014. okt. 23. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

"Apu lett a támaszom"

Fordulj akkor hozzá. Jobban hirtelen nem tudok.

2014. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!