Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen ember normális?

Az ilyen ember normális?

Figyelt kérdés

Görgetek facebookon, ott egy kép ahol a gyerek felrakta ahogy vagdossa magát. Vagyis ott a kezében a véres kéz a másik "csíkos". Leírásnak megadta: "attol hogy nem szeretsz én még igen :("

Kezdjük ott, hogy nem értem mire jó a vagdosás és aki csinálja az már alapból hülye (általánosban nagyon tetszett egy lány aztán egyik napról a másikra bekötötte a kezét mert megvágta véletlenül, 1 hónap után már gyanús volt, ki is derült, azóta is inkább kerülöm)

De így feltenni egy közösségi oldalra .. -.-

Az ilyet nemkéne sárgaházba vinni?



2014. okt. 23. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Látszik, hogy nem ismered a tumblr-t.
2014. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Regebben picocakkal gyogyitottak.

Mi ebben az extra?

2014. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Persze ketteske! Magas vérnyomást lecsapolással gyógyítanak. Lehet, hogy a bicskás gyilkosok is valójában álcázott orvosok, csak véletlenül túlkezelik a pácienst.
2014. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

tumblrnek sem olyan minden oldala.


Egyébként szólj a szüleinek, eléggé elhanyagolt és lelkileg labilis lehet ha ilyen súlyos és feltűnő lépéseket kell tennie ahhoz, hogy valaki csak egy kicsit is figyeljen rá.

2014. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
4-es, tudom, hogy nem, nekem is van, de pont ma volt egy kifakadásom arról, hogy mennyire lohasztó tud lenni, ha minden második kép ilyen a kezdőlapodon, pedig próbálod szűrni, hogy nem követsz olyanokat, akik ezeket posztolják.
2014. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia és a bulimia maga a betegség, és nem egy betegségnek a mellékhatása. Vagy hogy gondolod, csak az a normális, nem elítélendő "bulimiás" aki egy hányós vírus miatt van rosszul?


Olvass utána azoknak a dolgoknak amiket annyira szidsz.


És továbbra is csak egy dolgot tudok mondani, ha a rokonai nem az ismerősei és nem látják, akkor szólj nekik, hogy figyeljenek jobban a gyerekükre.

2014. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az előbb említett dolgok is betegségek.

De ismerek olyan lányt aki nem azért anorexiás mert koplalt vagy valami ilyesmi hanem mert van egy veleszületett betegsége és emiatt nem éppen hízik (nem egy sima ectoformra gondolok) de lassacskán ő is rendbejön :)


Nem ismerem az embert, random dobta ki a face mivel elég sok ismerősöm ismerőse.

2014. okt. 23. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

"Hülye, mert nem képes értelmes ember módjára tisztázni a dolgokat csak öncsonkítással, önsanyargatással.

És ugyan ez a véleményem azokról is aki anorexiásokról ( ha csak nem valami betegség miatt olyan) illetve a bulimiásokról is."


Te világ ostobája, te. Kíváncsi vagyok, ugyanez lenne-e a válaszod, ha tudnád, ezek az emberek nem kedvtelésből teszik azt, amit.

"Értelmes ember módjára", mi? Nos, hülye gyerek, arra mit felelsz, ha azt mondom, valakit teljes mértékben leszarnak a szülei? De úgy, hogy nem etetik, nem öltöztetik, nem járatják iskolába - nem törődnek vele. Vagy! Vagy... bántalmazzák - lelkileg és fizikailag. Megalázzák, elmondják mindennek, nem emberként kezelik - csonttörésig verik, fojtogatják, tépkedik a haját, mérget kevernek az italába, ételébe, stb. Te nem ismered az embereket. Qrvára. Nem. Ismered.

Az ilyen emberek lelkileg /teljesen/ meg vannak törve. Depressziósak. Tudod egyáltalán, mi a fene az a depresszió? Ezek közül az emberek közül nagyon sokan logikátlanul önmagukat vádolják. A környezetük, de még maguk is bántják saját magukat.

Ha vagdosod magad... egyesek szerint így távozik belőled a fájdalom. Másoknak egy néma segélykiáltás... inkább hörgés. Valakik kényszeresen tesznek kárt magukban, mert mentálisan betegek. Sok ok van. Rengeteg.


Az anorexia és bulimia is mentális betegség. Testkép zavar. A legtöbbször a társadalmi szépség sztenderd elérhetetlen és végletekig idealizált képe és a megfelelési kényszer alakítja ki. Akik megtörnek a hosszas nyomás alatt, azoknál kialakulhat ilyen az önbizalom hiány "melléktermékeként".

2014. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nah, szóval én nem mondhatom másokra, hogy hülye de ti mondhatjátok rám, hogy ostoba és sértegethettek?

Gondolkodjatok már el azon amit leírtok. Ezek szerint ti sem vagytok többek mint én ;)

2014. okt. 23. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Kicsi csillag. Nagy a szakadék kettőnk széke között. Te olyanokat ócsárolsz, akik nem tehetnek semmiről, te viszont tehetsz arról, hogy ostoba vagy. Ha érdeklődnél a téma felől, lenne egy alap tudásod, máris máshogy állnál a dolgokhoz. De te csak a saját nézőpontodat veszed figyelembe, nem méltóztatod elképzelni, mások miért mondják, teszik azt, amit.
2014. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!