Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy kinevettetek...

Volt már hogy kinevettetek szerencsétlenül járt embereket utcán, buszon, bárhol? Nem szégyelltétek utánna?

Figyelt kérdés
Pl ha valaki elesik, vagy kiborít, leejt valamit.
2014. okt. 23. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. Nem szégyelltem.
2014. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ciki és bunkó dolog de mindig. hiába segitem fel mondjuk az elesett embert közben röhögök.
2014. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nem szoktam kiröhögni őket, inkább megijedek és segíteni próbálok... Bennem nincs ilyen röhögési reflex amit ne tudnék elfojtani ha akarok. Max. utána magamban nevetek a szitun. Viszont, ha kiröhögnék így valakit utána biztos szégyellném magam.
2014. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt..legjobb barátnőm a színházba lezugott a lépcsőn..olyat nevettem..persze segítettem neki utána..de nem tudtam vissza fogni magam! Ilyen az ember..és amúgy suerintem a humor elég sok mindenre megoldás! saját magamon is nevetek amikor valami kiesik a kezemből! :)
2014. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nevettem. Nem szégyelltem.
2014. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!