Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is alakult így a 20-as...

Másnak is alakult így a 20-as éveinek második fele? Vagy csak nekem voltak ilyen szerencsétlenül megválasztott barátaim?

Figyelt kérdés

Az általános iskolában és a gimi ideje alatt volt kb 15 haverom és 3 nagyon jó barátom. Nagyon szép, kalandos gyermek és tinédzser korom volt rengeteg program (bringázás, sátorozás, nyaralások, pár buli). Ez tartott kb 22 éves korunkig, onnantól mintha elvágták volna:


Mindegyik barátom élete abból áll hogy hétvégén meg este a tv előtt döglenek, mint valami nyugdíjasok. Sose érnek rá semmire, nem akarnak csinálni semmit ha neadjisten találkozunk félévente 1x akkor megiszunk 1 sört és beszélünk 2-3 órát. ennyi. De általában ezt is lemondják merthogy nem érnek rá.


Értem, dolgoznak. Dolgozom én is dolgozik más is. A tesómnak fantasztikus baráti köre van. Mindig van esemény, közös balatoni nyaralások, Balaton Sound, Volt fesztivál, bulik. És ők nálam átlag 2-3 évvel idősebb korosztály és egy-két helyen már gyerek is van.


Az én haverjaim egy vacak legénybúcsút sem hajlandóak szervezni egymásnak. Nem is igénylik.


Én már évek óta egyedül csinálok mindent, egyedül megyek a balcsira, vagy ha van barátnőm akkor vele (dehát az nem ugyanaz). Néha tesóm baráti körébe csatlakozom be (de sajna mindig kicsit kívülálló leszek...).


Igényelném hogy haverjaim legyenek, programokkal.


28/F


2014. júl. 5. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Van ez így, sajnos megváltoznak az emberek, ezt hozza az élet, el kell fogadni.

Amúgy nem biztos, hogy azért nem mennek, mert tévét néznek, vagy mert nem akarnak, lehet, hogy a pénz kevés amit fizetésként kapnak, nem tudnak még bulira is költeni. Tudom, csak egy feltételezés, de ezt is bele kell venni a pakliba. Mert amíg a szüleikkel laktak, addig nem kellett fizetniük a rezsit és a számlákat, de ha már egyedül laknak, akkor borzasztóan sok pénz elmegy ezekre.

Munkahelyi kollégákkal nem mentek el programokra? Őket tudnám javasolni, ha más lehetőség nincs.

2014. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!